Načítám Akce

„POKROČILÉ LÉČENÍ“

21.2. – 28.2.2021

Sid Smutný

7denní smíšený kurz

Kurz pro všechny, kteří se chtějí naučit léčit sebe,

své blízké, lidi i zvířata

V deseti letech jsem se rozhodl, že až budu velký, budu léčit rakovinu. Bylo to potom, co mi zemřela prababička i babička na rakovinu. Druhý můj sen byl stát se detektivem. Splnilo se mi obojí. Dnes vím, jak vzniká rakovina i jiné těžké nemoci, a stal jsem se detektivem po lidských duších. Skládalo se to vše dlouho a pomalu. Přes mé obtížné roky v životě, kdy jsem měl pocit, že to nedám. Přes mé zdravotní a psychické problémy. Přes kariéru obchodníka, manažera, lídra, kouče, terapeuta, léčitele a spirituálního učitele. Přes tisíce hodin s klienty a spoustu vyléčených nemocí, které jsou považované za neléčitelné. Postupně jsem dostával jednotlivé kousky skládačky. Jak funguje energetický systém našeho těla. Jak to souvisí s našimi orgány. Jak souvisí naše etika, karma a minulost s naším zdravím a kvalitou energetického systému. Jak rozhoduje naše podvědomí a nevědomí, i když si myslíme, že vše řídíme vědomě. Jak souvisí karma s matkou, s otcem, s ženami, s muži a s dětmi s naší ženskou, mužskou a dětskou energií a naší rodovou karmou. Jak máme unikátní pásmo vibrací a střed těchto vibrací určuje kvalitu našeho života. Jak funguje známé: „Jak uvnitř, tak venku.“ A jak můžeme přeprogramovat náš život skrze změnu naší vnitřní víry. Jak pracovat s jazykem naší duše, čili s pocity a energiemi tak, že se přibližujeme od strachu k lásce a roste naše vědomí a s tím i kvalita našeho života.  Co jsou naše stíny a jak je proměnit v naši sílu a potenciál? To vše bychom vám rádi osvětlili během tohoto kurzu. Kurz je určen primárně účastníkům našich předchozích workshopů a volně navazuje na kurz Léčení zvířat. Je však otevřen i všem, kteří již pracují s lidmi (koučové, terapeuti, léčitelé) a chtějí své znalosti prohloubit, tak i začátečníkům, kteří se budou cítit kurzem přitahováni.

Co to znamená pokročilé léčení?

Šamani říkají, že máme pouze jeden problém: chybí nám část duše a tuto chybějící část obsadí cizí energie. Šamani tyto „cizí“ energie považují za démony a temné síly a bojují s nimi. V moderní psychologii by byly nazvány našimi stíny. Popravdě je to trochu jinak. Tyto „cizí“ těžké energie jsme vytvořili sami svým nevhodným chováním v hluboké minulosti, tedy v našich minulých životech, odkud se tyto energie přepisují do našich rodů. Tedy čím jsme někomu ublížili v minulosti, to musíme teď prožít v našich životech. Opravdu musíme? Ledaže by existoval způsob, jak tuto zkušenost urychlit a zmírnit. A ten existuje. Pokročilé léčení je o nalezení chybějících částí duše a jejich integraci, zpracování našich pocitů a vztahů a pochopení toho, proč se nám v určitých oblastech života nedaří a co s tím můžeme dělat.

Jde změřit naše duše? Ano, jde. V USA již před dlouhou dobou lidé z firmy Three in One Concepts vytvořili primárně pro kineziologii nástroj nazvaný Barometr chování. Na tomto nástroji jsou vidět naše nezdravé či zdravé postoje ukotvené ve vědomí, podvědomí a nevědomí. Platí jednoduchý princip. Čím horší máme ukotvené postoje, čili horší vibraci, tím je náš život či jednotlivé jeho oblasti těžší. Dobrá zpráva je, že jde změřit kde jsme, a hlavně to jde změnit. Náš venkovní svět je jen odrazem našeho vnitřního světa. Jak uvnitř, tak venku. Co nepochopím, odmítám a nechci vidět, musím prožívat stále dokola. Ve chvíli, kdy ovšem začnu chápat, proč se mi věci dějí, již nemusím prožívat v realitě těžké situace a řeším je jen ve svém vnitřním světe skrze pocity.

Svět je zrcadlo

 Vedu lidi k hluboké zodpovědnosti za to, co se jim děje. Od obětí k tvůrcům svých životů vybavených nástroji, které jim umožňují dělat viditelné změny a tvořit svůj život. Naše realita se dá změnit změnou našeho vnitřního světa. Změnou našeho chování a přijetí zodpovědnosti za naše činy z minulosti a jejich zpracováním měníme komplet náš život. Pokud mám v sobě program typu: „Nezasloužím si lásku, ale jen bolest a utrpení“, jak asi může vypadat můj život? Máme tedy svůj vlastní Hardware (naše energetika) přímo ovlivňovaný naším Softwarem (naše víra, pocity, strachy, vzorce, traumata, bloky atd). A my vás naučíme, jak svůj software pochopit, přečíst a přeprogramovat.

Láska a srdce

Naše cítění nemůže být selektivní. Nelze prožívat plně lásku a radost bez schopnosti prožít naplno bolest i smutek. Kolem našich srdcí si většina z nás vystavěla dokonalé a chráněné zdi z emocí. Většina lidí se ve skutečnosti nechce změnit a uzdravit. Existuje o tom krásná knížka léčitelky Caroline Myss „Proč se lidé neléčí a jak mohou“. Naše podvědomé programy založené na minulých zkušenostech nás spolehlivě chrání před tím, abychom mohli být plně zdraví, milující a úspěšní. Většina mých klientů říká: „Já chci partnera…, Já chci prodat ten dům…, Já chci víc peněz…“ Ovšem když změříte na kolik procent je to pravda, zjistíte, že je to často jen kolem 7 % čili chtějí to pouze vědomě. A jejich 93 % podvědomí je proti. Ve chvíli, kdy odstraním jejich podvědomé strachy a jejich touha je plně v souladu s jejich vědomím a podvědomím, se věci mění v jednotkách minut. Léčení vztahů či čehokoliv jiného je tedy uvedení do souladu a jednoty. Ubližuje mi vždy jen to, co odmítám. Většinou často právě na podvědomé či nevědomé úrovni. Ve chvíli, kdy jsem schopný to uvidět a přijmout, daný problém zmizí. Pak je také možné během pár dní urychlit či správněji doprožít naši karmu a zátěž. Uvést věci do výrazně větší jednoty, než jsou nyní. Co přijmu, to zmizí. S čím bojuji, to roste. Základním úkolem je ovšem chtít se uzdravit, chtít otevřít své srdce lásce a opravdu ho otevřít. Pokud tedy staré „cizí“ energie přijmeme a doprožijeme, naplní se opět naše srdce a duše láskou.

Na co se můžete těšit:

 • Jak funguje naše vědomí, podvědomí, nevědomí

 • Jak najít, co způsobuje můj problém a s čím souvisí

 • Jak pochopit karmu a jak s ní pracovat

 • Naučíte se diagnostikovat kineziologickým svalovým prstovým testem

 • Naučíte se transformovat energie a pocity

 • Pochopíte energetický systém člověka a co způsobuje oslabení a nemoci

 • Očistíte své srdce, duši a tělo od negativních emocí

 • Spojíte se s tajným a posvátným místem ve svém srdci

 • Naučíte se metody pro práci s pocity, strachy a životními vzorci

 • Každý den živé ukázky

 • Jak ovlivňovat realitu a pochopit, proč se nám daří či nedaří

 • Naučíte se, jak najít a přijmout zpět odštěpené osobnosti

 • Jak pracovat s dětmi či zvířaty

 • Zvýšíte výrazně svoje vědomí a energii

 • Jak pracovat s minulými životy a rodovou karmou

 • Naučíte se unikátní zapomenutou metodu Imagery

 • A mnoho dalších zážitků a rituálů

Kurz „Pokročilé Léčení“ – Proč přijet?

Kurz je založený na dlouhodobých zkušenostech a metodách práce, které používalo mnoho původních obyvatel naší planety. Jak říkají Havajci: „Když něco funguje, tak je to pravdivé“. Na kurzu se budeme věnovat postupnému vysvětlení teorie, která je v podstatě veřejnosti prakticky neznámá. Metody, které používáme, jsou velmi progresivní a převzaté z mnoha původních kultur do unikátního systému, který vám dá odpověď na otázku, čím je ovlivněn náš život, zdraví, práce, peníze, vztahy, štěstí, radost atd. Každý den se budeme do hloubky věnovat jedné metodě způsobu integrace naší duše a bude to vždy doprovázeno živými ukázkami. Budeme společně pracovat na otevření našeho srdce a uzdravení naší duše a karmy jak to bude v danou chvíli možné. V ceně dostanete podrobné unikátní materiály v hodnotě několika tisíc korun. Samotný kurz by jako výcvik měl výrazně vyšší hodnotu díky unikátním informacím, metodám a materiálům, které získáte. Naučíte se pracovat několika způsoby, kterými lze dosáhnout stejný cíl a budete tedy mít možnost vždy vybrat unikátní a vhodnou metodu.

V jednoduchosti, naše uzdravení přichází ve chvíli, kdy je v nás uzdravena láska. To znamená, že z našeho energetického systému jsou odstraněny bloky, které jí brání proudit, tedy vše, co jsme nepřijali. Pokud jsme naplněni láskou a přijetím, tak se uzdraví celý náš život. Naučíte se pracovat s torzními poli, budete umět zjistit, kdy můžete někoho léčit a kdy ne a čeho se daný problém v životě člověka týká. Naučíte se důvěřovat svému tělu a testování a rychle si v životě diagnostikovat a ověřit, co je pravdivé. Budete si rychle umět ověřit, zda je pro vás dobré jíst konkrétní jídlo, jak se rozhodovat v náročných situacích, jestli je pro váš život vhodná změna bydlení, životního stylu atd. Budete ve většině situací schopni pomoci sami sobě a svým blízkým místo návštěvy doktora. Na tento kurz bude navazovat kurz Pokročilé léčení 2 pokud bude alespoň 30 účastníků. Naučíme vás, jak využívat k léčení rituály, budeme tančit, zpívat, dýchat, pracovat s energií a sdílet. Kurz je určen pro smíšenou skupinu žen i mužů, a to pro maximální počet 43 účastníků. Na náš první kurz Pokročilé léčení  jsme získali výbornou zpětnou vazbu a byl to náš nejlepší kurz. Pokud chcete být tvůrcem svého života, zvětšovat svoje vědomí a pomáhat sobě a druhým, tak přijeďte. Moc se na vás těšíme!

Vítr života mne zavál k Sidovi, za což s pokorou a vděčností děkuji. Jeho kurz byl pro mne návratem DOMŮ, dostala jsem možnost vrátit se k sobě, nalézt své odloučené části duše a dotknout se jednoty a lásky a už ji neopouštět. Navíc jsme získali velice cenné nástroje k léčení sebe, blízkých i našich čtyřnohých přátel. Děkuji Ti, Side, za tuto možnost.

Petra Domesová

Popsat jednou větou to co nám bylo předáno na kurzu opravdu nejde. Je veliký rozdíl v žití před kurzem a po kurzu. Dívám se na vše okolo sebe jinýma očima, víc věcí chápu, a hlavně jsem schopná si vše sama vyřešit. Nejvíc mě těší vazba, která mezi námi vznikla na kurzu a která hlavně zůstává dál. Dostali jsme se do jednoty a víme hlavně jak to vypadá a co máme ve svých životech tvořit a předávat dál. Penězi se nedá zaplatit to, co nám bylo na předáno.
Mnohokráte děkuji a těším se na další kurz s Vámi.

Eva Jarošíková

Workshopem vás bude provázet Sid Smutný

O Sidovi:

Bývalý punker, rocker a DJ Rádia 1. Sid strávil 15 let ve firemním a korporátním prostředí jako top manažer a lídr. Deset let jako úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Posledních 10 let se živí jako transformační průvodce, kouč, mentor, terapeut a podnikatel. Studoval v USA, v Londýně, v Bruselu, na Havaji a v Indii. Má vlastní koučovací firmu www.coachme.cz . Je autorem vlastní nadčasové transformační metody pro práci s pocity, strachy, rodovou a karmickou zátěží. Je tvůrcem již skončeného projektu Vědomý Lídr a byl jedním ze sedmi lektorů úspěšného programu pro muže Cesta Pravého Muže.

Jeho dlouhodobou vizí je pozvednout vědomí lidí v ČR a SR, pomáhat lidem uzdravit duši a otvírat srdce a vést lidi k moudrosti a zralosti. Má za sebou přes 5 000 hodin koučování s klienty a přes tisíc hodin workshopů. Jeho silnou kvalitou je schopnost jít do hloubky. Miluje svoji ženu, čtyři děti, práci s lidmi, přírodu, dobré jídlo, Havaj, italské Lago di Garda a řecké Santorini, svobodu a velké smysluplné vize.

Sid: „Snažím se svojí prací přinášet lidem svobodu. Jsem inspirovaný uměním starých havajských kahunů, českými hermetiky, mystiky a léčiteli, ruskými bioenergetiky, indickými guru, čínskými taoisty, andskými indiány, šaolinskými mnichy a nejlepšími světovými i českými lídry a kouči. Od všech jsem získal silné techniky a nástroje pro rozvoj člověka a způsob jak zvedat jejich vědomí. Moje filozofie je filozofie středu a jednoduchosti. Je skvělé být spirituální, ale měl bych umět i vydělat peníze a zvládat denní život. Je skvělé milovat druhé, ale je třeba umět milovat především sebe. Jednoduchost znamená vše, co je z jednoho ducha, čili od Boha. Věřím v sílu a velký potenciál českého i slovenského národa. Mám velkou vizi naše země pozvednout, a proto pracuji s rozvojem vědomí u lídrů, s vědomými firmami, s muži, ženami i s páry. Přál bych si, aby ženy byly opět ženami a muži muži, a vládla mezi námi jednota a láska.“

Rozhovor se Sidem – Pravý Domácí Časopis

Proč zvyšujeme vědomí u lidí – Moc vs Síla

Rozhovor s Vladimírem Sidem Smutným – Jak uzdravit svoji duši

Dále vás bude provázet Michal Seifert

O Michalovi:

Dlouhá léta pracoval v IT, vrcholově létal leteckou navigaci, má tři malé děti. Po objevení osobního rozvoje a práce s tělem opustil dobře placenou práci v IT a vydal se na vlastní cestu. Nějakou dobu pracoval pro EASE – European Academy of Somatic Education na kurzech osobnostního rozvoje, zejména na rozvoji mužů, a na kurzech práce s tělem a intimitou. V současné době pracuje ve svých projektech Art of Touch: Léčení dotekem www.artoftouch.cz, kde se zabývá prací s tělem a Pobyt v lese www.pobytvlese.cz, kde provází lidi do největší hloubky sebe samých skrze samotu a přírodu. Se Sidem Smutným je spolutvůrcem v projektu Zralý muž www.zralymuz.cz a spoluprůvodcem v unikátním výcviku Léčení zvířat a jejich majitelů.

V letošním roce Michal zakoupil rozlehlou nemovitost, kde buduje retreatové a meditační centrum. Rád by, aby toto krásné místo s nádhernou energií sloužilo pro návrat lidí k přírodě a k sobě samým, nejen jako základna pro Pobyt v lese, ale i pro jógové a meditační pobyty.

Michal: “Začal jsem si uvědomovat, že život má neomezené možnosti a seberozvoj v něm může být nekonečný. Došlo mi že to, co se v našem životě děje, závisí jen na nás a je jen na nás, kam budeme směřovat. Stal jsem se obdivovatelem zázraků života a toho, co v něm prací na sobě můžeme dokázat. Baví mě odstraňovat pouta a hranice ze svého života a také ze života dalších lidí. Skrze práci s tělem a terapiemi v lese pomáhám lidem v objevování jejich darů, léčení strachů, přijetí svých temnot a stínů, pomáhám léčit stará zranění, jizvy, emoční bloky v těle a pocity vlastní nedokonalosti. Mým záměrem je otevírat muže a ženy k tomu, aby poznali plný potenciál svého těla a mysli, aby se otevřeli potěšení a zcitlivěli sebe a své tělo natolik, že mohou zažívat větší potěšení a žít svůj život intenzivně v radosti a lásce.“

Místo:

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11  https://www.kubasovachalupa.cz/kontakty/

Ubytování:

Ubytování ve 3lůžkových, 4lůžkových, 5lůžkových, 6lůžkových a 7lůžkových pokojích.

Strava:

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská strava.

Cena za stravu a ubytování:

Plná penze a ubytování na pokoji: 5 950 Kč

Termín:

Začínáme 21. 2. v 18:00 registrací a pak v 19:00 večeří. Končíme 28. 2. v 16:00 po obědě.

Kurzovné :

15 000 Kč

Přihláška:

Po vyplnění a odeslání formuláře vám přijde na váš e-mail potvrzení o přijetí přihlášky. Pro rezervaci místa na kurzu prosím uhraďte nevratnou zálohu 5 000 Kč, ta bude na místě odečtena z kurzovného, které bude v den zahájení kurzu vybráno v hotovosti. Zálohu prosím zašlete na účet: 86400864/2010 pod variabilním symbolem 20210221 a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a tel. číslo. Vaše místo bude rezervováno po připsání zálohy na účet. Při naplnění kapacity skupiny budeme zohledňovat datum připsání zálohy.

Těšíme se na Vás, Sid a Michal

Kontakt:

Michal: +420 737 756 101

email: michal.seifert@gmail.com

Pomohla by vám pro rozhodnutí telefonická konzultace či osobní schůzka?

Dohodněte si ji s námi. Těšíme se na vás!

Podporujeme projekty:

DALŠÍ WORKSHOPY

DALŠÍ SLUŽBY

Sdílejte tento příspěvek a inspirujte své přátele!