Loading...
TRANSFORMAČNÍ PROVÁZENÍ2018-12-31T10:43:49+00:00

Project Description

TRANSFORMAČNÍ PROVÁZENÍ

Po letech koučování jsem zjistil, že nejlepší způsob, jak pomoci lidem při změně, je předat jim zodpovědnost. Proto jsem začal provázet lidi formou transformace na dálku. Za deset let jsem vytvořil dokonalé nástroje a diagnostický systém, který mi umožňuje jasně stanovit problém či téma klienta a dát mu prostředky na jeho zpracování. Vedu své klienty na dálku k tomu, aby si své témata a problémy vyřešili sami. Tím jim vracím jejich zodpovědnost i sílu. Klienti si tak odpracují vše sami na základě pravidelných úkolů a instrukcí, a k dispozici dostanou jedinečné nástroje k transformaci. Provázím lidi transformací skrze:

  1. Transformační provázení na dálku (mail, Skype, schůzky) půlroční program UZDRAVENÍ DUŠE s plným servisem – 39 930 Kč včetně DPH (3 splátky)
  2. Workshopy pro muže i ženy i smíšené workshopy (5-7 dnů)
  3. Online programy (již brzy)

Jeden známý psycholog řekl, že naše stíny můžeme vyřešit za dvakrát delší dobu než vznikaly. Tedy normální transformace může probíhat desítky let. Já jsem přišel na způsob, jaký jí zkrátit na půlroku. Během této doby jste schopní úplně uzdravit své vztahy, srdce a všechny vybraná a náročná témata ve vašich životech, Nutným předpokladem na vaší straně je chuť ke změně, trpělivost a přijetí zodpovědnost za svůj život a minulost. Pak vám nic nebrání kompletně změnit svůj osud. Proto také nepracuji s každým, ale jen s lidmi co opravdu chtějí a jsou ochotni do své změny investovat svůj čas, vůli, energii, odvahu i peníze.  Na této stránce níže, si můžete přečíst, co to transformace je. Zjednodušeně řečeno, je to pochopení toho, proč se mi věci dějí a zvýšení vědomí čili své vlastní vibrace. Naše vibrace je určena množstvím negativních emocí, které mám ve svém systému. Čím vyšší mám vibraci, tím je můj život šťastnější a radostnější a mám v sobě více lásky a přítomnosti. Jak to funguje si můžete přečíst ZDE. V případě zájmu o detailní podmínky půlročního provázení na dálku mě kontaktujte na mailu coachme@coachme.cz .

TRANSFORMAČNÍ PROVÁZENÍ pracuje na základě epigenetiky. V podstatě jde o přeprogramování podvědomí, které nás v životě řídí cca z 93 %. Bohužel většina obsahu podvědomí je často špatně (strachy, traumata, neprožité negativní pocity, nefunkční životní vzorce). Naši realitu určuje naše VÍRA, tedy hlavně obsah podvědomí a našeho DNA kódu. Platí, že vše, co se nám děje, odráží to, co máme uvnitř sebe. Pokud věřím například, že lidi lžou, tak se mi to v mé realitě stále potvrzuje. Pokud obsah svého podvědomí změním, mohu opět zažívat lásku, zdraví, hojnost či klid. Řešit jde pak v podstatě skoro všechno. Umožníme vám lépe žít a vidět život nově. Vidět, znamená být svobodný.

Pracuji s tím, že vše, co se nám děje, souvisí s tím, co máme uvnitř sebe. Jak uvnitř, tak venku. Ve vědomí, v podvědomí i v nevědomí. Naše víra. Ta je z velké části chybná. Generace předků nám předávali spoustu kvalit, ale i spoustu blbých vzorců, strachů, traumat atd. Všechny neprožité situace z rodu a naší minulosti na nás tlačí a vytvářejí problémy v našich životech. Pokud je nezpracujeme, přecházejí automaticky na naše děti. Každý problém a jeho příčinu lze nalézt v minulosti v konkrétní situaci. Ta situace jde přijmout, vyčistit, pustit. Tím se uvolní i život v naší přítomnosti. Zdravotní problémy v podstatě neexistují. Jen zablokovaný tok energie díky nezpracovaným emocím, traumatům a strachům. Vše je o našem vztahu k sobě, rodičům, světu, životu, lásce, životu, penězům, tělu, jídlu atd. Vše, co máme nezpracované a potlačené v podvědomí či nevědomí se nám zrcadlí venku v naší realitě.

Pocity, strachy i traumata jdou zpracovat metodami, které používám. Tyto metody jsou často od původních civilizací z celého světa: Havaj, Šaolin, ruská škola, andští indiáni, severoameričtí indiáni, čeští léčitelé. Metody jsou různé, ale mají stejný princip. Práce s energií, tělem, pocity a strachy. Když se uvolní energie v nás či vztah nás k dané věci (např. matka, ženy, peníze), tak se uvolní i ve světě venku. Musíme projít skrze své stíny (vše odmítnuté, potlačené, neviděné), abychom vstoupili do své síly. To, co nám v realitě nefunguje ukazuje, kde máme nejvíce stínů. Skrze své stíny a zranění se učíme o dané oblasti a také být lepšími lidmi, sundat své masky, být etičtější, laskavější, morálnější a víc milující a přijímající bytost.

Původní šamani říkají, že člověk má pouze jeden problém. A to, že mu chybí část duše a tuto chybějící část obsadí cizí energie. Tato “cizí” energie je v podstatě naše zátěž z minulosti čili karma. Tou jsou nezpracované pocity, strachy, traumata, bloky. Ty nám neumožňují žít v lásce, zdraví a štěstí a hojnosti. Nicméně tuto zátěž jsme vytvořili my sami svým chováním v hluboké minulosti. A máme také možnost ji zpracovat. Proto Transformační koučink v mém podání je především o pochopení souvislostí, zvyšování vědomí a nalezení chybějících částí naší duše a jejich uzdravení a scelení. Tím zmizí naše zátěž a náš život se uzdraví ve všech ohledech. Výhoda tohoto procesu je, že je jasně měřitelný a vždy lze dosáhnout jasného výsledku, pokud klient chce, vytrvá a je pokorný.

A co lze řešit pomocí Transformačního provázení? Všechny typy negativních pocitů, panických ataků, strachů, psycho-spirituální krizi, zdravotní problémy a bolesti těla, vztahové problémy, sebelásku, sebe-hodnotu, nenaplněné potřeby, vnitřní dítě, ženství, mužství, traumata, sebe-přijetí, neschopnost počít dítě, vztahy s penězi, váhu, problémy s tělem, jídlem, prací, hodní kluci a holky, sexualita, rodová zátěž či jakákoliv jiná zátěž z minulosti. Vlastně lze řešit vše až na věci, které jsou už nevratně fyzicky poškozené, nebo zatím člověk nedospěl na úroveň, že mohou být vyřešeny a potřebuje je pro svůj rozvoj.

Protože vše, co se nám děje, si způsobujeme sami. I to negativní. Protože to tak ještě potřebujeme k našemu růstu, rozvoji a vývoji. Od strachu a nenávisti k lásce a síle. Pokud se chcete vydat na půlroční cestu skrze své stíny, tak se ozvěte. Dal jsem si záměr provázet lidi, kteří chtějí, vnímají v tom, co dělám hodnotu, jsou připraveni, chtějí se opravdu změnit a mají či budou mít velký pozitivní vliv na lidi kolem sebe. Proto pracuji hodně s lídry a lidmi, co mají vliv. Co na cestu potřebujete je odhodlání vidět svoje stíny, pustit je a prožít. A odhodlání pustit svoje masky a strachy a být opět sami sebou. Zároveň dostanete nástroje, jak chápat co se vám děje, a jak si pracovat se svým vnitřním světem a vztahy.

Chcete-li se dostat zpět do své síly, tak cesta jinudy než údolím stínů nevede. Držím vám palce na vaší cestě. Na konci koučování posílám své klienty na dva dny do lesa na proces hledání vlastní vize. Tento proces vás pak několik let vede sám životem k nalezení toho, proč tu jste a kde je zdroj vaší síly a realizace.

DALŠÍ SLUŽBY

Napsat komentář

Změna hesla
Prosím zadejte svůj email. Nové heslo obdržíte emailem.