Project Description

TRANSFORMAČNÍ PROVÁZENÍ

Po letech koučování jsem zjistil, že nejlepší způsob, jak pomoci lidem při změně, je předat jim zodpovědnost. Za deset let jsem vytvořil dokonalé nástroje a diagnostický systém, který mi umožňuje jasně stanovit problém či téma u každého klienta a dát mu prostředky na jeho zpracování. Vedu své klienty k tomu, aby si svá témata a problémy vyřešili z větší části sami. Tím jim vracím jejich zodpovědnost i sílu. Klienti si tak odpracují většinu sami na základě pravidelných úkolů a instrukcí a k dispozici dostanou jedinečné nástroje k transformaci. Stačí jim tak pracovat na sobě pouze 15 minut denně. Provázím lidi skrze:

TRANSFORMAČNÍ PROVÁZENÍ (OSOBNÍ PROMĚNA) formou pěti Skype či Messenger online sezení (sezení 60-120 minut), kdy vás provedu skrze vaše téma, a proměníme ho do podoby, kdy vám začne přináše radost. CENA je 25 000 Kč za pět sezení.

Po letech práce na sobě jsem zjistil, že naše potřeba a přání vyřešit své těžké problémy s někým během jednoho sezení je velká iluze. Je potřeba dlouhodobé seriózní práce na sobě s někým, komu věříte a má vysokou úroveň vědomí a dostatečné nástroje. Pokud se totiž posunete na dostatečnou úroveň vědomí, váš život se promění do spokojeného a šťastného života. Může to být ta nejlepší investice vašeho života. Pokud do sebe chcete investovat méně, doporučujeme jako formu transformace navštívit naše workshopy, a to k dostatečnému posunu alespoň dva.

Jeden známý psycholog řekl, že naše stíny můžeme vyřešit za dvakrát delší dobu, než vznikaly. Tedy normální transformace může probíhat desítky let. Já jsem přišel na způsob, jak ji zkrátit. Nutným předpokladem na vaší straně je chuť ke změně, trpělivost a přijetí zodpovědnosti za svůj život a minulost. Pak vám nic nebrání kompletně změnit svůj osud. Proto také nepracuji s každým, ale jen s lidmi, co opravdu chtějí a jsou ochotni do své změny investovat svůj čas, vůli, energii, odvahu i peníze.  Na této stránce níže si můžete přečíst, co to transformace je. Zjednodušeně řečeno, je to pochopení toho, proč se mi věci dějí a zvýšení vědomí čili své vlastní vibrace. Naše vibrace je určena množstvím negativních emocí, které mám ve svém systému. Čím vyšší mám vibraci, tím je můj život šťastnější a radostnější a mám v sobě více lásky a přítomnosti. Jak to funguje si můžete přečíst ZDE.

Na přiloženém obrázku vidíte úrovně vědomí dle Davida R. Hawkinse. Je autorem knížky Moc versus Síla. Skutečným ukazatelem kvality života je úroveň vývoje vědomí jedince. Úroveň vědomí zároveň souvisí s nízkými pocity a strachy, které máme v duši. Pocity jako stud, nenávist a vina náš život táhnou dolů, a naopak pocity přijetí a lásky náš život pozvedávají. Hawkins tvrdí, že je extrémně obtížné se posunout, byť o jednu úroveň. Přišel jsem na způsob, jak lidi posunout i skrz několik úrovní až na úroveň, kde je člověku již dobře.

TRANSFORMAČNÍ PROVÁZENÍ pracuje na základě přeprogramování podvědomí a nevědomí, které nás v životě řídí cca z 93 %. Bohužel většina obsahu podvědomí je často špatně (strachy, traumata, neprožité negativní pocity, nefunkční životní vzorce). Naši realitu určuje naše VÍRA, tedy hlavně obsah podvědomí a našeho DNA kódu. Platí, že vše, co se nám děje, odráží to, co máme uvnitř sebe. Pokud například věřím, že lidi lžou, tak se mi to v mé realitě stále potvrzuje. Pokud obsah svého podvědomí změním, mohu opět zažívat lásku, zdraví, hojnost či klid. Řešit jde pak v podstatě skoro všechno. Umožníme vám lépe žít a vidět život nově. Vidět, znamená být svobodný.

Pracuji s tím, že vše, co se nám děje, souvisí s tím, co máme uvnitř sebe. Jak uvnitř, tak venku. Ve vědomí, v podvědomí i v nevědomí. Naše víra – ta je z velké části chybná. Generace předků nám předávaly spoustu kvalit, ale i spoustu špatných vzorců, strachů, traumat atd. Všechny neprožité situace z rodu a z naší minulosti na nás tlačí a vytvářejí problémy v našich životech. Pokud je nezpracujeme, přecházejí automaticky na naše děti. Každý problém a jeho příčinu lze nalézt v minulosti v konkrétní situaci. Ta situace jde přijmout, vyčistit, pustit. Tím se uvolní i život v naší přítomnosti. Zdravotní problémy v podstatě neexistují. Jen zablokovaný tok energie díky nezpracovaným emocím, traumatům a strachům. Vše je o našem vztahu k sobě, rodičům, světu, životu, lásce, penězům, tělu, jídlu atd. Vše, co máme nezpracované a potlačené v podvědomí či nevědomí se nám zrcadlí venku v naší realitě.

Pocity, strachy i traumata jdou zpracovat metodami, které používám. Tyto metody jsou často od původních civilizací z celého světa: Havaj, Šaolin, ruská škola, andští indiáni, severoameričtí indiáni, čeští léčitelé. Metody jsou různé, ale mají stejný princip. Práce s energií, tělem, pocity a strachy. Když se uvolní energie v nás či náš vztah k dané věci (např. matka, ženy, peníze), tak se uvolní i ve světě venku. Musíme projít skrze své stíny (vše odmítnuté, potlačené, neviděné), abychom vstoupili do své síly. To, co nám v realitě nefunguje ukazuje, kde máme nejvíce stínů. Skrze své stíny a zranění se učíme o dané oblasti a také být lepšími lidmi, sundat své masky, být etičtější, laskavější, morálnější a víc milující a přijímající bytost.

Původní šamani říkají, že člověk má pouze jeden problém. A to, že mu chybí část duše a tuto chybějící část obsadí cizí energie. Tato “cizí” energie je v podstatě naše zátěž z minulosti čili karma. Tou jsou nezpracované pocity, strachy, traumata, bloky. Ty nám neumožňují žít v lásce, zdraví, štěstí a hojnosti. Pokud chcete skončit se svým životním trápením a znovu se radovat ze života, dejte nám vědět. Bude nám ctí vás provázet na vaší cestě.