TRANSFORMACE

Miluji jednoduché věci. Vždycky jsem toužil zlepšit svět. Kde byste začali vy? Když jsem se po desítkách let utrpení dozvěděl, že vliv na naše životy má z 98 % naše minulost (rodová zátěž, prožitky z dětství, karma z minulých životů, volba duše), nasměroval jsem všechnu pozornost tímto směrem. Objel jsem si Havaj, Indii a Bali, abych se dozvěděl, jak pracují původní národy s naší minulostí a s duší. K tomu se přidali severoameričtí i jihoameričtí Indiáni se svými Vision Questy a šamanským léčením. A spousta dalších kultur včetně českých léčitelů.

Po letech koučování jsem zjistil, že nejlepší způsob, jak pomoci lidem při změně, je předat jim zodpovědnost. Za dvacet let výzkumu jsem vytvořil nástroje a diagnostický systém, který mi umožňuje jasně stanovit problém u každého klienta i jeho příčinu. Já pak umím klientům dát prostředky na jeho zpracování. Vedu své klienty k tomu, aby se plně podíleli na řešení svých témat a problémů. Tím jim vracím jejich zodpovědnost i sílu. Klienti si tak odpracují svoji práci sami na základě pravidelných úkolů a instrukcí a k dispozici dostanou jedinečné nástroje k transformaci. Pokud jste ochotni na sobě pracovat denně 10 minut po dobu několika měsíců, nabízím vám způsob, jak plně uzdravit svůj život. Tím způsobem je uzdravení vaší duše.

Nejefektivnější způsob práce se ukázal jako transformace vlastní zátěže skrze přijetí a odpouštění. Vypadá to jednoduše, ale potřebujete vědět několik důležitých věcí. Zda vůbec můžete v tomto životě plně odpustit sobě i druhým, kdy můžete odpustit, komu a jak. Kombinací těchto informací jsem za poslední roky vyléčil mnoho lidí i z nemocí považovaných za neléčitelné a z mnoha těžkých životních situací. Desítkám lidí jsem pomohl otevřít srdce a proměnit jejich životy do krásy a světla. Ne, není to jednoduchá cesta, ale zažil jsem, že správně postavené a načasované odpuštění dokáže změnit v životě prakticky cokoliv.

Základní podstata člověka je božská a smyslem života je uvědomit si toto božství. Toho lze dosáhnout morálním životem, nesobeckou službou lidem v nouzi, konáním duchovní praxe a rozvíjením lásky, úcty a soucitu vůči veškerému životu.

Lidé mají průměrně celistvou duši na 1 %, lásky v duši mají kolem 2 % a minulost (naše zátěž) ovládá průměrně lidský osud na 80 %. Tedy na 80 % je dána, většinou negativně, i naše budoucnost a osud. Já se běžně setkávám s lidmi, které minulost ovlivňuje zhruba z 95 %. Postupné odpuštění (prožití) vašich zátěží je cesta k úplnému uzdravení vašeho života i duše. Když uzdravíte svoji duši, nejenže už nebudete nikdy prožívat negativní emoce, dramata a problémy, ale zároveň se vám otevře váš pravý potenciál a dary, s kterými jste do tohoto života přišli.

V ezoterickém světě občas čtu myšlenky, že neexistuje žádná zázračná cesta, jak změnit svůj život. Jenže ona existuje. Jmenuje se ODPUŠTĚNÍ. Skrze odpuštění můžete pomoci změnit osud k lepšímu sobě i vašim nezletilým dětem a svým blízkým. Chcete změnit svůj osud? Chcete pomoci svým dětem? Dokážete na sobě pracovat pravidelně 10 minut denně pár měsíců v kuse? Pak je to možná cesta pro vás…

Celá naše zátěž je tvořena karmou z minulých životů či z rodu nebo tím, co jsme si do života vybrali jako zkoušky, nebo co odžíváme za ostatní (často za předky) a tím, jaké zkoušky nám klade do života Vesmír (Bůh), a dá se zpracovat odpuštěním v kombinaci s dalšími technikami. To věděli již naši předkové. Odpuštění a přijetí je nesmírně mocný nástroj na rozpuštění negativních emocí. Já vám mohu říct, zda v tomto životě můžete dokončit svoji transformaci a kdy, anebo zda ne. Také vám pomohu transformaci nastartovat, neboť bez ní nejste schopni nic změnit. Transformace vlastně postupně přivede vaše zátěže z nevědomí a pak do podvědomí a poté do vědomí. A v tu chvíli jde již zátěž zpracovat. Najdu vaši největší karmu, s kterými lidmi je a jak ji transformovat. Většina lidí, kteří se ke mně dostanou, mají možnost dosáhnout milosti a probuzení (dokončení karmy a otevření srdce). S odpuštěním, tzv. přímluvnou modlitbou, můžete pomoci i svým nezletilým dětem vyřešit většinu jejich problémů. Léčení duše není jednoduchá cesta, neboť vyžaduje celkem velkou odvahu procházet několik měsíců svými stíny, než se objeví světlo. Není to cesta pro každého, ale vede k měřitelným výsledkům, a pokud dodržíte mé pokyny, nemůžete neuspět, protože léčení je přímo součástí duše. Zároveň touto cestou očistíte od karmy své děti, manžela/manželku, své rodiče a sourozence. Změníte celý rod.

Nyní si můžete vybrat tyto způsoby transformace:

Transformační konzultace – Protože mám plno v oblasti online provázení lidí k uzdravení duše, hledal jsem další nástroj, jak pomoci i ostatním lidem. Volnou kapacitu svých online sezení nabízím jako online konzultace v oblasti transformace. Protože pracuji se zátěžemi z minulosti jde v podstatě najít příčinu jakýchkoliv problémů v rodu či rodině, zjistit, zda je řešitelný a kdo ho může řešit. Online konzultace stojí 5 000 Kč za 90 minut, je splatná předem a probíhá po Messengeru či Skype. Termíny mám volné od března/dubna 2023. Pokud vás tato možnost zaujala napište mi prosím na coachme@coachme.cz . Můžete zjistit jakou máte karmu, kde jste na cestě své transformace a jaké další kroky jsou teď potřeba udělat.

Transformační konzultace po mailu „DOKONČI TO“ – je určena lidem, kteří na sobě již dlouho pracují nebo se mnou již pracovali, mají správný pocit, že jejich karma je již skoro zpracovaná, ale přesto se nemohou pohnout a dokončit jí. Nabízím korespondenční způsob jak vaší karmu dokončit a uzdravit vaší duše. Cenově tato konzultace stojí mezi 5 000 Kč až 15 000 Kč dle množství vaší zbývající karmy.

Konzultace ohledně těžkých životních situací a nemocí (mailem) – stojí 5 000 Kč a navrhnu vám počáteční řešení jak se z této situace dostat. Následně je potřeba počítat s několika dalšími sezeními nebo další individuální prací na sobě.

Uzdravení duše „Korespondenční způsob“ – je nejnovější produkt pro zodpovědné a vědomé jedince, kteří jsou ochotni na sobě pracovat pár minut denně po dobu až dvou let a jsou schopni dle mého návodu uzdravit svojí duši a zcela rozpustit svojí karmu a tím uzdravit i své děti, partnery, rodiče, sourozence a rod. Cena je 40 000 Kč za dva roky intenzivní spolupráce, kdy máte mojí plnou podporu a spolupráce končí tím, že plně dokončíte svojí karmu a uzdravíte svojí duši. Cena je rozdělena v čase do několika splátek.

Firemní karma – 70 % firem má firemní karmu. Tedy stalo se v nich něco, co vytvořilo firemní zátěž (nejčastěji krádeží, chamtivost, konflikty, přehnané ceny atd.). Většinou je to ovšem již silnější nebo vícekrát opakovaná událost, která se stává firemní karmou. Když se podobná věc opakuje je zátěž už mnohem větší. Zátěž se dá najít (kdy vznikla, jaký je to čin a třeba přibližná škoda v Kč). V podstatě to funguje tak, že karma ve firmě zúží firemní hrdlo čili firma, která původně fungovala na 100 % nyní běží třeba jen na 40 % a nejčastěji jsou postiženy právě peníze či zisk anebo vztahy mezi nadřízenými a podřízenými. Firemní karma jde při otevřeném a čestném způsobu vyčistit majitelem či jednatelem. Cena se u firemní karmy stanovuje individuálně pomocí kineziologického testování. Většinou platí to, že Vesmír vám účtuje podle pravidla, že čím větší karma, tím větší cena a opačně. Na druhou stranu, když si spočítáte o kolik jste asi přišli ve firmě peněz je cena většinou velmi mírná. V případě zájmu o otestování vaší firmy vůči karmě mi napište na coachme@coachme.cz a já vám ověřím, zda máte karmu, jak velkou, jaké zátěže a ze kdy a pošlu vám návrh ceny. Je důležité, aby napsal majitel nebo jednatel firmy neboť nikdo jiný nemůže firmu očistit. Firemní karmu poznáte nejlépe tak, že firma, která dříve fungovala nyní v určité oblasti stagnuje a nemá výsledky.

Naše potřeba a přání vyřešit s někým své problémy rychle, či během jednoho sezení, je velká iluze. Je potřeba dlouhodobá seriózní a hluboká práce na sobě s někým, komu věříte a má vysokou úroveň vědomí a potřebné nástroje. Pokud se totiž posunete na dostatečnou úroveň vědomí, váš život se promění ve šťastný a spokojený. Jeden známý psycholog řekl, že naše stíny můžeme vyřešit za dvakrát delší dobu, než vznikaly. Tedy běžná transformace může probíhat desítky let. Já jsem přišel na způsob, jak ji zkrátit. Nutným předpokladem na vaší straně je velká chuť ke změně, důvěra, trpělivost a přijetí zodpovědnosti za svůj život a minulost. Pak vám nic nebrání kompletně změnit svůj osud. Proto také nepracuji s každým, ale jen s lidmi, co opravdu chtějí a jsou ochotni do své změny investovat svůj čas, vůli, energii, odvahu i peníze. Od vás se vyžaduje víra, odhodlání, trpělivost, morálka, etika a výdrž.

Na této stránce níže si můžete přečíst, co to TRANSFORMACE je. Zjednodušeně řečeno, je to pochopení toho, proč se mi věci dějí, a zvýšení vědomí čili své vlastní vibrace. Naše vibrace je určena množstvím negativních emocí, které mám ve svém systému. Čím vyšší mám vibraci, tím je můj život šťastnější a radostnější a mám v sobě více lásky a přítomnosti. Jak to funguje, si můžete přečíst ZDE.

Na přiloženém obrázku vidíte úrovně vědomí dle Davida R. Hawkinse. Je autorem knížky Moc versus Síla. Skutečným ukazatelem kvality života je úroveň vývoje vědomí jedince. Úroveň vědomí zároveň souvisí s nízkými pocity, které máme v duši. Pocity jako stud, nenávist, strach a vina náš život táhnou dolů, a naopak pocity přijetí a lásky náš život pozvedávají. Hawkins tvrdí, že je extrémně obtížné se posunout byť o jednu úroveň. Přišel jsem na způsob, jak lidi posunout i skrz několik úrovní až na úroveň, kde je člověku již dobře.

TRANSFORMAČNÍ PROVÁZENÍ pracuje na základě přeprogramování podvědomí a nevědomí, které nás v životě řídí cca z 98 %. Bohužel většinu obsahu podvědomí naplňují strachy, traumata, neprožité negativní pocity a nefunkční životní vzorce. Naši realitu určuje naše VÍRA, tedy hlavně obsah podvědomí a našeho DNA kódu. Platí, že SVĚT JE ZRCADLO. Tedy vše, co se nám děje, odráží to, co máme uvnitř sebe = naše víra. Pokud například věřím, že lidé lžou, tak se mi to v mé realitě stále potvrzuje. Pokud obsah svého podvědomí změním, mohu opět zažívat lásku, zdraví, hojnost či klid. Řešit jde pak v podstatě skoro všechno. Umožním vám lépe žít a vidět život nově. Vidět, znamená být svobodný.

Pracuji s tím, že vše, co se nám děje, souvisí s tím, co máme uvnitř sebe. Jak uvnitř, tak venku. Ve vědomí, v podvědomí i v nevědomí. Naše víra – ta je z velké části chybná. Všechny neprožité situace z rodu a z naší minulosti na nás tlačí a vytvářejí problémy v našich životech. Pokud je nezpracujeme, předáváme je skrze naše chování svým dětem. Každý problém a jeho příčinu lze nalézt v minulosti v konkrétní situaci. Ta situace jde přijmout, vyčistit, pustit. Tím se uvolní i život v naší přítomnosti. Zdravotní problémy v podstatě neexistují. Jen zablokovaný tok energie díky nezpracovaným emocím, traumatům a strachům. Vše je o našem vztahu k sobě, rodičům, světu, životu, lásce, penězům, tělu, jídlu atd. Vše, co máme nezpracované a potlačené v podvědomí či nevědomí, se nám zrcadlí venku v naší realitě. Jedinou cestou ven je doprožití emocí a rozproudění lásky ve své duši.

Pocity, strachy i traumata jdou zpracovat metodami, které používám. Tyto metody jsou často od původních civilizací z celého světa: Havaj, Šaolin, Rusko, andští Indiáni, severoameričtí Indiáni, čeští léčitelé. Metody jsou různé, ale mají stejný princip – práce s energií, tělem, pocity a strachy. Když se uvolní energie v nás či náš vztah k dané věci (např. matka, ženy, peníze), tak se uvolní i ve světě venku. Musíme projít skrze své stíny (vše odmítnuté, potlačené, neviděné), abychom vstoupili do své síly. To, co nám nefunguje v realitě ukazuje, kde máme nejvíce stínů. Skrze své stíny a zranění se učíme o dané oblasti. Učíme se být lepšími lidmi, sundat své masky, být etičtější, laskavější, morálnější a více milující a přijímající bytosti.

Moderní člověk a jeho DUŠE.

Šamani říkají, že člověk má jediný problém. Chybí mu část duše. A chybějící část nahradí démoni. Po desítkách let výzkumu lidské duše bych s šamany do velké míry souhlasil. Opravdu většině lidí chybí velká část duše a ta je nahrazena našimi stíny. Chceme-li být konkrétnější, tak je nahrazena naší karmou či naší zátěží. Víte, že průměrný člověk má duši uzdravenou sotva na 1 %? Víte, že průměrný člověk je ovládán svojí minulostí (karmou, zátěží) na více jak 70 %? Čili  ze sedmdesáti procent je dán náš osud i budoucnost, pokud nic neuděláme s naší minulostí. Člověk má průměrně kolem 14ti částí duše. Ovšem většina lidí má u sebe jen jednu část duše nebo také žádnou. Karma funguje tak, že když někomu vážně ublížíme, přijdeme o svoji část duše a ta je nahrazena pocity člověka, kterému jsme ublížili. Naší povinností (osudem) je pak třeba v dalším životě prožít (vytrpět, odžít) to samé, co cítil člověk, kterému jsme ublížili. V případě, že na sobě dlouhodobě pracujeme (osobní rozvoje, modlitby, vděčnost, odpuštění), nám naše vlastní duše nabídne milost, která nám umožní projít vlastní transformací ve zkráceném čase a svoji karmu ukončit skrze odpuštění, odžití a pochopení. Transformace člověka je dána v čase a záleží na mnoha věcech. Karmu (zátěž) si vybírá sama duše, stejně jako si vybírá, kdy si dá milost a proč. Všechny negativní situace a lidi co ve svém životě potkáváme jsou určeni vaší karmou. Dokud jí nezpracujeme tak se nám stále situace opakují a učí nás.

Jak vypadá naše duše?

Naše duše se skládá z mnoha podosobností, které odpovídají konkrétním událostem v našem životě, kdy se karma propsala do našeho života. Za každou touto událostí leží situace z minulých životů, z rodu, z tohoto života a jiných časových rovin. Náš úkol je všechny tyto části duše posbírat a znovu scelit. Někdy to může trvat několik životů, někdy je to možné v jednom životě. V současné době máme daleko více možností scelovat a uzdravovat naši duši než naši předkové. Popravdě, moji rodiče možná neměli žádnou jinou možnost, než vše prožít, možná trochu utopit své city v alkoholu, sexu nebo práci. Moji rodiče neznali žádnou práci s emocemi, karmou, konstelacemi či rodovou zátěží. Prací s duší se dá v lidském životě vyřešit až 99 % všech problémů. Tu možnost dnes má 70 % lidí na světě. Jsou to především lidi, co na sobě pracují a berou osobní rozvoj vážně. Duše má běžně kolem 14ti částí. Když se spustí nějaká karmická událost a my dokážeme a můžeme pracovat s odpuštěním, tak si tuto událost sice částečně odžijeme a vytrpíme, ale bolest je výrazně menší a kratší, než kdybychom jen nevědomě procházeli životem. Vyčistěním (doprožitím) karmických emocí (když se nám otevřou) se spustí proces integrace části duše, která s touto situací souvisí. Každá část duše má pro nás vždy nějakou učební lekci. Část duše se může integrovat až 11 měsíců, anebo také pár hodin. Průměrně to však trvá kolem osmi týdnů. Duše se skládá ze čtyř komor, první komora obsahuje naše zranění, a to může být až deset prvních částí duše, druhá komora obsahuje smlouvy naší duše – všechny omezující přesvědčení a představy (11-náctá část duše), třetí komora (12tá a 13tá část duše) obsahuje naše léčení (celistvost, důvěru, duševní rovnováhu) a poslední čtvrtá komora (poslední 14-náctá část duše) obsahuje naši vizi, poslání, povolání, co je naším skutečným předurčením v životě. Popravdě, není moc lidí v historii, co dokázali uzdravit svoji duši. Nazvali bychom je OSVÍCENÝMI. Byly to jednotky lidí. V dnešní době má v následujících 10 letech možnost dosáhnout tento stav až 15 % lidí. A tato vlna poroste dál.  Ten proces není zase tak neskutečný, jak může vypadat. A nahradí všechny terapie či jiné druhy léčení. Nemusíte dělat zas tak moc, stačí chovat se v životě čestně a eticky, pracovat s modlitbami a odpouštět, když víte jak. A mít víru, odvahu a trpělivost projít svým údolím stínů. Na jeho konci váš čeká velká odměna. Velký klid v srdci a pocit lásky. Ten už vám pak nikdy nikdo nemůže vzít. To, co nás odděluje od léčení, je čas a budoucnost, neboť je dáno, kdy se můžeme uzdravit. Jak říká Eckhart Tolle: „Kdybychom dokázali spočinout v jediném obrovském teď, tak bychom se dokázali uzdravit hned.“ To je také důvod, proč na našich kurzech mohou lidé pustit velkou část své zátěže. Jak je to možné? Je to tím, že na našich kurzech máme velkou podporu všech sil, které ví, že náš záměr je dobrý (živly, předkové, mystérium, Vesmír, Bůh), a naše kurzy provází vysoké vibrace (běžně 550 Hz = bezpodmínečná láska) a znásobený moment TEĎ (až 60x větší teď, než známe). Díky tomu se může léčit hluboko do minulosti i hluboko do budoucnosti. To přinese nutně spoustu léčení, vynesení stínů na povrch a také hodně zázraků a pozitivních změn do života účastníků.

Co jsou naše stíny a démoni?

Eliphas Lévi napsal: „Dobré bohy můžeš opomenout, ale ti temní ti to nedarují.“ Magik tím vlastně vyzývá k tomu, věnovat se svým vlastním démonům dříve, než se nám manifestují do života takovým způsobem, který se nám nebude líbit. Naše stíny a temná zákoutí vyžadují naši pozornost a pokud se jim pozornosti nedostává, nacházejí si cestu jinudy, pozvolna se neviděni vkrádají a vytvářejí nespokojenost, frustraci, rozdělení, vnitřní konflikt, prostě mentální nepohodlí, a jednou za čas, když je k nim bytost stále arogantní a odmítá jim věnovat pozornost, mohou náhle vyhřeznout jako noční můry, nemoci, tragédie, úrazy, nehody a podobně. Jak řekl Jung: „Potlačené obsahy psyché stávají se pro bytost osudem.“ Tedy, před vlastní temnotou není úniku. I když se v takových případech na první pohled může zdát, že se nám tzv. „smůla lepí na paty“, ve skutečnosti nejde o žádnou smůlu, ani náhodu, jde o volání našich vlastních démonů žadonících o pozornost. Není to tak, že nás pronásledují nebo že nám chtějí ublížit, to by bylo, jako bychom si to mysleli o balónku na provázku, který držíme a zároveň před ním utíkáme. Vyžadují naši pozornost proto, že jedině až si jich všimneme, tedy vyneseme ze stínu na světlo, můžeme je propustit. A protože oni jsme my v potlačení, je propuštění jediným východiskem, svobodou a soucitem, který dáváme sami sobě. Platí, co přijmu, to zmizí, s čím bojuji, to roste. Přijetí sama sebe i druhých v lásce je ODPUŠTĚNÍ.

Kde se vlastně vzali naše stíny a démoni? Pokud se podíváme do historie lidstva, uvidíme spoustu násilí, válek, vražd, znásilnění, zlého chování, rasismu, zloby, neúcty, zrady, ubližování. Jestli jsme si to jako lidé vybrali, že to prožijeme, nebo že jsme to vytvořili svobodně, je jedno. Tato energie se podle zákona zachování energie nemůže nikam ztratit a musí být odžita. Spousta lidí v oblasti ezoteriky, s kterými se setkávám, popírají vinu a karmu. Jako by říkali, my jsme se nikdy ničeho špatného neúčastnili. A přesto každý pátý člověk má v duši  smrtelné ublížení a každý třetí člověk krádež. Každopádně všechno zlo musí být odžito, než bude na světě dobře. To co prožíváme posledních pár let (COVID, UKRAJINA) je část tzv. Apokalypsy lidstva tedy závěrečného očistce kolektivní duše lidstva. Dobrá zpráva je, že až to odžijeme bude se náše realita blížit bájné UTOPII.

Pokud chcete skončit se svým životním trápením a znovu se radovat ze života, dejte mi vědět. Bude mi ctí vás provázet na vaší cestě.