Popis projektu

TRANSFORMAČNÍ SLUŽBY

Miluji jednoduché věci. Vždycky jsem toužil zlepšit svět. Kde byste začali vy? Když jsem se po desítkách let utrpení dozvěděl, že vliv na naše životy má z 95 % naše minulost (rodová zátěž, prožitky z dětství, karma z minulých životů, volba duše), nasměroval jsem všechnu pozornost tímto směrem. Objel jsem si Havaj, Indii a Bali, abych se dozvěděl, jak pracují původní národy s naší minulostí a s duší. K tomu se přidali severoameričtí i jihoameričtí Indiáni se svými Vision Questy a šamanským léčením. A spousta dalších kultur včetně českých léčitelů.

Po letech koučování jsem zjistil, že nejlepší způsob, jak pomoci lidem při změně, je předat jim zodpovědnost. Za třináct let jsem vytvořil nástroje a diagnostický systém, který mi umožňuje jasně stanovit problém u každého klienta i jeho příčinu. Já pak umím klientům dát prostředky na jeho zpracování. Vedu své klienty k tomu, aby se plně podíleli na řešení svých témat a problémů. Tím jim vracím jejich zodpovědnost i sílu. Klienti si tak odpracují svoji práci sami na základě pravidelných úkolů a instrukcí a k dispozici dostanou jedinečné nástroje k transformaci.  Pokud jste ochotni na sobě pracovat denně 10-15 minut po dobu několika měsíců, nabízím vám způsob, jak plně uzdravit svůj život.

Nejefektivnější způsob práce se ukázal jako transformace vlastní karmy a zátěže skrze přijetí a odpouštění. Vypadá to jednoduše, ale potřebujete vědět několik důležitých věcí. Zda vůbec můžete v tomto životě plně odpustit sobě i druhým, kdy můžete odpustit, komu a jak. Kombinací těchto informací jsem za poslední roky vyléčil mnoho lidí z rakovin, Crohnových chorob, ALS, tedy z nemocí považovaných za neléčitelné. Desítkám lidí jsem pomohl otevřít srdce a proměnit jejich životy do krásy a světla. Ne, není to jednoduchá cesta, ale zažil jsem, že správně postavené odpuštění dokáže změnit v životě prakticky cokoliv.

Lidé mají průměrně celistvou duši na 1 %, lásky v duši mají kolem 2 % a minulost (karma a zátěž) ovládá průměrně lidský osud na 57 %. Tedy na 57 % je dána i naše budoucnost a osud. Já se běžně setkávám s lidmi, kdy vliv karmy (minulosti) je na ně kolem 90 %. Správně postavené odpuštění je cesta k úplnému uzdravení vašeho života i duše. Moji klienti mají běžně scelenou duši na 85 % a výš.

V ezoterickém světě občas čtu myšlenky, jako že neexistuje žádná zázračná cesta, jak změnit svůj život. Jenže ona existuje. Jmenuje se ODPUŠTĚNÍ. Skrze odpuštění můžete pomoci změnit osud k lepšímu sobě i vašim nezletilým dětem. Chcete změnit svůj osud? Chcete pomoci svým dětem? Dokážete na sobě pracovat pravidelně 15 minut denně pár měsíců v kuse? Pak je to možná cesta pro vás…

Celá naše zátěž je tvořena karmou z minulých životů či z rodu nebo tím, co jsme si do života vybrali jako zkoušky, a dá se zpracovat odpuštěním v kombinaci s dalšími technikami. To věděli již naši předkové. Odpuštění a přijetí je nesmírně mocný nástroj na rozpuštění negativních emocí. Já vám mohu říct, zda v tomto životě můžete dokončit svoji transformaci a kdy, anebo zda ne. Najdu vaši největší karmu, s kterými lidmi je a jak ji transformovat. Většina lidí, kteří se ke mně dostanou, mají možnost dosáhnout milosti a probuzení (dokončení karmy a otevření srdce). S odpuštěním, tzv. přímluvnou modlitbou, můžete pomoci i svým nezletilým dětem vyřešit většinu jejich problémů.

Můžete si vybrat z těchto transformačních služeb:

  • Transformační provázení – Můj nejlepší produkt vůbec. Umožňuje během pěti online sezení vyčistit vaši hrubou karmu. Samozřejmě je v tom určité ALE. Tím je, že vaše transformace v daném období je možná a vaše duše je tzv. otočená ke světlu. Pokud chcete zjistit zda tento produkt můžete využít tak mě prosím kontaktujte na coachme@coachme.cz . Samotná práce sestává z pěti online schůzek a denní 15minutové praxe. To vše během cca 6-9 měsíců. Očista vaší karmy a zátěže zvedne vaše vibrace a kompletně uzdraví všechny oblasti život. Protože s tímto produktem koncem roku končím mohu přijmout již pouze 5 klientů přibližně od května. Pokud cítíte, že tato služba je pro vás ozvěte se. Cena je 25 000 Kč za několikaměsíční provázení a podporu a 5 online schůzek 90-120 minut.
  • Živé kurzy – Vzhledem k současné situaci není lehké je nabízet a s největší pravděpodobností budou ukončeny koncem června. Pokud se ovšem chcete naučit léčit sebe, blízké a zvířata moc vám doporučujeme náš nejlepší kurz Pokročilé léčení, který se koná letos v červnu a je velká pravděpodobnost, že v té době již bude rozvolněno a kurz se bude konat na živo. Cena za tento kurz bez stravy a ubytování je 15 000 Kč. Se vším pak 20 950 Kč.
  • Online kurzy – Díky současné situaci je řešení, jak nabízet kurzy, online svět a v našem případě ZOOM aplikace. Na základě požadavků naších klientů připravuji od konce května 2021 dva kurzy (jednodenní a dvoudenní) zaměřené na Léčení a čištění duše. Kurzy budou o čištění karmy a rodové zátěže, léčení duše, uzdravování tří osobností v nás: muže, ženy, dítěte, práci s pocity, strachy a vzorci, práci s realitou a jak ji pochopit a měnit, jak pomoci svým dětem, pokud mají problémy a spoustu dalších věcí. Za jediný kurz můžete zpracovat až 48% svojí karmy-zátěže. Na každém kurzu se dozvíte vaše klíčové karmické téma a jak ho řešit. Cena za jednodenní kurz je 2 990 Kč a za dvoudenní kurz 4 990 Kč. 
  • Pravidelná duchovní praxe, jak zvedat vědomí, čistit karmu a rodovou zátěž – od června 2021 připravujeme pravidelné večerní dvouhodinové online setkání na ZOOM jednou za týden či dva. Během těchto setkání ve vysokých vibracích budete mít možnost uzdravovat svůj život, odkládat zátěž a karmu, scelovat svojí duši a zvedat své vědomí. Koncept jsem připravoval a testoval několik let. Pro výrazné změny v životě doporučujeme absolvovat minimálně 15 setkání. Cena za jeden večer je 699 Kč.

V případě zájmu o kurz se můžete rovnou registrovat. V případně zájmu o individuální služby mi nejdříve napište na coachme@coachme.cz a já nejprve zjistím, zda vám mohu pomoci a další instrukce.

Naše potřeba a přání vyřešit své problémy s někým rychle či během jednoho sezení je velká iluze. Je potřeba dlouhodobější seriózní a hluboká práce na sobě, s někým, komu věříte a má vysokou úroveň vědomí a potřebné nástroje. Pokud se totiž posunete na dostatečnou úroveň vědomí, váš život se promění ve šťastný a spokojený.

Jeden známý psycholog řekl, že naše stíny můžeme vyřešit za dvakrát delší dobu, než vznikaly. Tedy běžná transformace může probíhat desítky let. Já jsem přišel na způsob, jak ji zkrátit. Nutným předpokladem na vaší straně je velká chuť ke změně, důvěra, trpělivost a přijetí zodpovědnosti za svůj život a minulost. Pak vám nic nebrání kompletně změnit svůj osud. Proto také nepracuji s každým, ale jen s lidmi, co opravdu chtějí a jsou ochotni do své změny investovat svůj čas, vůli, energii, odvahu i peníze.  Na této stránce níže si můžete přečíst, co to TRANSFORMACE je. Zjednodušeně řečeno, je to pochopení toho, proč se mi věci dějí, a zvýšení vědomí čili své vlastní vibrace. Naše vibrace je určena množstvím negativních emocí, které mám ve svém systému. Čím vyšší mám vibraci, tím je můj život šťastnější a radostnější a mám v sobě více lásky a přítomnosti. Jak to funguje si můžete přečíst ZDE.

Na přiloženém obrázku vidíte úrovně vědomí dle Davida R. Hawkinse. Je autorem knížky Moc versus Síla. Skutečným ukazatelem kvality života je úroveň vývoje vědomí jedince. Úroveň vědomí zároveň souvisí s nízkými pocity, které máme v duši. Pocity jako stud, nenávist, strach a vina náš život táhnou dolů, a naopak pocity přijetí a lásky náš život pozvedávají. Hawkins tvrdí, že je extrémně obtížné se posunout, byť o jednu úroveň. Přišel jsem na způsob, jak lidi posunout i skrz několik úrovní až na úroveň, kde je člověku již dobře.

TRANSFORMAČNÍ PROVÁZENÍ pracuje na základě přeprogramování podvědomí a nevědomí, které nás v životě řídí cca z 93 %. Bohužel většinu obsahu podvědomí naplňují strachy, traumata, neprožité negativní pocity a nefunkční životní vzorce. Naši realitu určuje naše VÍRA, tedy hlavně obsah podvědomí a našeho DNA kódu. Platí, že SVĚT JE ZRCADLO. Tedy vše, co se nám děje, odráží to, co máme uvnitř sebe = naše víra. Pokud například věřím, že lidé lžou, tak se mi to v mé realitě stále potvrzuje. Pokud obsah svého podvědomí změním, mohu opět zažívat lásku, zdraví, hojnost či klid. Řešit jde pak v podstatě skoro všechno. Umožníme vám lépe žít a vidět život nově. Vidět, znamená být svobodný.

Pracuji s tím, že vše, co se nám děje, souvisí s tím, co máme uvnitř sebe. Jak uvnitř, tak venku. Ve vědomí, v podvědomí i v nevědomí. Naše víra – ta je z velké části chybná. Všechny neprožité situace z rodu a z naší minulosti na nás tlačí a vytvářejí problémy v našich životech. Pokud je nezpracujeme, předáváme je skrze naše chování svým dětem. Každý problém a jeho příčinu lze nalézt v minulosti v konkrétní situaci. Ta situace jde přijmout, vyčistit, pustit. Tím se uvolní i život v naší přítomnosti. Zdravotní problémy v podstatě neexistují. Jen zablokovaný tok energie díky nezpracovaným emocím, traumatům a strachům. Vše je o našem vztahu k sobě, rodičům, světu, životu, lásce, penězům, tělu, jídlu atd. Vše, co máme nezpracované a potlačené v podvědomí či nevědomí, se nám zrcadlí venku v naší realitě. Jedinou cestou ven je do prožití emocí a rozproudění lásky ve své duši.

Pocity, strachy i traumata jdou zpracovat metodami, které používám. Tyto metody jsou často od původních civilizací z celého světa: Havaj, Šaolin, Rusko, andští Indiáni, severoameričtí Indiáni, čeští léčitelé. Metody jsou různé, ale mají stejný princip. Práce s energií, tělem, pocity a strachy. Když se uvolní energie v nás či náš vztah k dané věci (např. matka, ženy, peníze), tak se uvolní i ve světě venku. Musíme projít skrze své stíny (vše odmítnuté, potlačené, neviděné), abychom vstoupili do své síly. To, co nám v realitě nefunguje, ukazuje, kde máme nejvíce stínů. Skrze své stíny a zranění se učíme o dané oblasti. Učíme se být lepšími lidmi, sundat své masky, být etičtější, laskavější, morálnější a více milující a přijímající bytosti.

Původní šamani říkají, že člověk má pouze jeden problém. A to, že mu chybí část duše a tuto chybějící část obsadí cizí energie. Tato „cizí“ energie je v podstatě naše zátěž z minulosti čili karma. Tou jsou nezpracované pocity, strachy, traumata, bloky. Ty nám neumožňují žít v lásce, zdraví, štěstí a hojnosti. Pokud chcete skončit se svým životním trápením a znovu se radovat ze života, dejte mi vědět. Bude mi ctí vás provázet na vaší cestě.