Načítám Akce

ZRALÝ MUŽ

Sid Smutný

7denní workshop pro muže

Učil vás někdo jak být mužem? Mě ne. Byla to pro mě dlouhá cesta hledání, slepých uliček a chyb. Dnes je mojí vizí přinášet mužům, ženám, dětem, lídrům a bytostem v ČR a SR více vědomí, moudrosti a lásky. Dlouho mi trvalo, než jsem pochopil, že muž by měl rozvíjet svoje zralé mužství stejně jako zralé ženství. Je dobré být mužný, silný a pevný, ale jaký to má význam bez citlivosti, vnímavosti, lásky a srdce? Muž nové doby má velké otevřené srdce i sílu. To umožňuje vnitřní průnik jeho mužství a ženství v posvátném místě v našem srdci. Jen tak vzniká moudrost a zralost. Vesica piscis je symbol posvátné geometrie označující mimo jiné propojení zralé části mužství a ženství v nás. Propojení duchovního i hmotného. Jen v tomto místě v nás, a pak i zrcadlově v našem vztahu, vzniká přirozená přitažlivost, podpora a komunikace. Zralost získáváme naším vývojem a skrze vedení od těch, kteří jsou na cestě kus před námi.

Na co se můžete těšit:

 • Unikátní transformační cesta do větší zralosti a mužství skrze rituály

 • Čištění rodové a karmické zátěže

 • Hluboké léčení vašeho vnitřního dítěte a vztahu s matkou a otcem

 • Integrace vaší vnitřní rodiny

 • Pochopení rozdílu mezi zralým a nezralým chováním, mužstvím a ženstvím

 • Přechod od matky k otci do zralého mužství

 • Očistíte své srdce od negativních emocí

 • Spojíte se s tajným a posvátným místem ve svém srdci

 • Naučíte se metody pro práci s pocity, strachy a životními vzorci

 • Naučíte se tvořit realitu bez vytváření stínů a duality

 • Prožijete silný aztécký rituál na otevření srdce

 • Ujasníte si kdo jste, jaké nesete dary a kam jdete

 • Projdete si mužskou iniciací

 • Znovu vrátíte sílu svému vnitřnímu bojovníkovi

 • A mnoho dalších zážitků a rituálů

O workshopu:

Workshop ZRALÝ MUŽ je unikátní koncept transformační cesty vytvořené tak, jak ji používalo mnoho původních obyvatel naší planety. Díky použitým metodám a rituálům dochází k hluboké a hlavně trvalé transformaci naší osobnosti a posunu na novou vyšší úroveň života. Pochopíte, proč se vám věci v životě dějí, a naučíte se tvořit vaši realitu a to, co opravdu chcete. Umožníme vám potkat se se svými stíny a transformovat je do své síly a darů. Projdete procesy znovuzrození, dospívání, uzdravování, přijetí, oddělení a pochopení. Získáte větší zralost opravdovým dospěním vašich vnitřních osobností, větší sebevědomí, sebehodnotu, přijetí a sebelásku. Poznáte své pravé dary. Protože náš život tvoříme tím co máme v sobě, výrazně se vám změní a zlepší vaše každodenní realita – vztahy, práce, finance, zdraví.

Proč přijet na workshop?

NAŠE DOBA A ZEMĚ POTŘEBUJE VÍCE ZRALÝCH MUŽŮ A LÍDRŮ

Zralý muž je týdenní přechodový rituál z dětství a nezralosti do dospělosti a mužství.

Chcete opravdu dozrát jako muž? Chcete zvýšit sebevědomí, zlepšit svoje vztahy, práci, zdraví, finance a získat více síly, chuti a energie do života? Chcete udělat z této země lepší místo k životu pro své rodiny a děti? Zažijete vlastní posun a transformaci do nové kvality života a mužství. Moje skoro 30leté hledání té nejlepší cesty životem se zhmotní do 7 dní vaší hluboké změny.

Workshopem vás bude provázet Sid Smutný

O Sidovi:

Bývalý punker, anarchista, rocker a DJ Rádia 1. Sid strávil 15 let ve firemním a korporátním prostředí jako top manažer. Deset let jako úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Posledních 10 let se živí jako transformační průvodce, kouč, mentor, terapeut, podnikatel. Studoval v USA, v Londýně, v Bruselu, na Havaji a v Indii. Má vlastní koučovací firmu www.coachme.cz a je bývalým koučem a lektorem anglických firem Excel-Communications a Imparta Ltd. Je také autorem a lektorem již skončených projektu Vědomý Lídr a Cesta Pravého Muže.

Jeho dlouhodobou vizí je pozvednout vědomí a sebevědomí v naší zemi. Má za sebou přes 5 000 hodin koučování s klienty a stovky hodin workshopů. Miluje svoji ženu, čtyři děti, práci, přírodu, dobré jídlo, italské Lago di Garda, svobodu a velké smysluplné vize.

Sid: „Snažím se svojí prací přinášet lidem svobodu. Jsem inspirovaný uměním starých havajských kahunů, českými hermetiky, mystiky a léčiteli, ruskými autory, indickými guru, čínskými taoisty, andskými indiány, šaolinskými mnichy a nejlepšími světovými i českými lídry a kouči. Od všech jsem získal silné techniky a nástroje rozvoje člověka. Moje filozofie je filozofie středu a jednoduchosti. Je skvělé být spirituální, ale měl bych umět i vydělat peníze a zvládat denní život. Je skvělé milovat druhé, ale je třeba umět milovat především sebe. Jednoduchost znamená vše, co je z jednoho ducha, čili od Boha. Věřím v sílu a velký potenciál českého i slovenského národa. Mám velkou vizi naše země pozvednout, a proto pracuji s rozvojem vědomí u lídrů, s vědomými firmami, s muži, ženami i s páry. Přál bych si, aby každý muž v téhle zemi prošel procesem zrání a iniciací v muže.“

„Bože, dej nám mužům sílu být opět muži, uzdrav naše rány a naše rodiny, dej nám víru a pomoz nám najít svůj směr, poslání a vizi tak, ať můžeme naplnit náš osud. Dej nám sílu a zodpovědnost, ať můžeme vždy pevně a statečně chránit naše ženy, děti, rodiny a naši zemi. Naplň naše srdce láskou, ať přetéká. Dej nám silné a laskavé nové vůdce s duchovními hodnotami. Dej, ať se nám mužům vrátí naše hodnota. Dej, ať milujeme svoje ženy tak, že budou svítit jako drahokamy na celou naši zemi. Dej, ať děláme práci, kterou milujeme. Dej, ať tvoříme a neničíme. Dej, ať nebojujeme, ale spojujeme. Dej nám velkou pokoru. Dej, ať se z mužů znovu stane rodina, která se podporuje, sdílí a stojí spolu pevně bok po boku. Dej nám radost a klid do našich životů. Dej, ať můžeme obnovit slávu našich zemí. Spoj se s námi v našich srdcích. Amen.“   Sid Smutný

Dále vás bude spoluprovázet Michal Seifert

O Michalovi:

Dlouhá léta pracoval v IT, vrcholově létal leteckou navigaci, má tři malé děti. Po objevení osobního rozvoje a práce s tělem, opustil dobře placenou práci v IT a vydal se na vlastní cestu. Nějakou dobu pracoval pro EASE – European academy of somatic education na kurzech osobnostního rozvoje, zejména na rozvoji mužů, a kurzech práce s tělem a intimitou. V současné době pracuje ve svých projektech Art of Touch – Léčení dotekem – www.artoftouch.cz, kde se zabývá prací s tělem a Pobyt v lese – www.pobytvlese.cz, kde provází lidi do největší hloubky sebe samých skrze samotu a přírodu. Se Sidem Smutným je spolutvůrcem v projektu Zralý muž – www.zralymuz.cz a spoluprůvodcem v unikátním výcviku Léčení zvířat a jejich majitelů.

V letošním roce Michal zakoupil rozlehlou nemovitost, kde buduje retreatové a meditační centrum. Rád by, aby toto krásné místo s nádhernou energií sloužilo pro návrat lidí k přírodě a k sobě samým, nejen jako základna pro Pobyt v lese, ale i jógové a meditační pobyty.

 Michal: “Začal jsem si uvědomovat, že život má neomezené možnosti a seberozvoj v něm může být nekonečný. Došlo mi že to, co se v našem životě děje, závisí jen na nás a je jen na nás, kam budeme směřovat. Stal jsem se obdivovatelem zázraků života a toho, co v něm prací na sobě můžeme dokázat. Baví mě odstraňovat pouta a hranice ze svého života a také života dalších lidí.

Skrze práci s tělem a terapiemi v lese pomáhám lidem v objevování jejich darů, léčení strachů, přijetí svých temnot a stínů, pomáhám léčit stará zranění, jizvy, emoční bloky v těle a pocity vlastní nedokonalosti. Mým záměrem je otevírat muže a ženy k tomu, aby poznali plný potenciál svého těla a mysli, aby se otevřeli potěšení a zcitlivěli sebe a své tělo natolik, že mohou zažívat větší potěšení a žít svůj život intenzivně v radosti a lásce.“

Místo:

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11  https://www.kubasovachalupa.cz/kontakty/

Ubytování:

Ubytování ve 3lůžkových, 4lůžkových, 5lůžkových, 6lůžkových a 7lůžkových pokojích.

Strava:

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská strava.

Cena za stravu a ubytování:

Plná penze a ubytování na pokoji: 5 900 Kč

Plná penze a ubytování ve vlastním stanu: 4 850 Kč

Termín:

Začínáme 18.10. v 18:00 registrací a pak v 19:00 večeří. Končíme 25.10. v 15:00 po obědě.

Kurzovné :

 9 990 Kč

Přihláška:

Po vyplnění a odeslání formuláře vám na Vaši e-mailovou adresu přijde potvrzení o přijetí přihlášky.

Pro rezervaci místa na kurzu prosím uhraďte zálohový poplatek 3 000 Kč, ten bude na místě odečten z kurzovného, které bude v den zahájení kurzu vybráno v hotovosti. Poplatek prosím zašlete na účet: 2401594400/2010, pod variabilním symbolem 20200223 a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a tel číslo.

Vaše místo bude rezervováno po připsání zálohy na účet. Při naplnění kapacity skupiny budeme zohledňovat datum připsání zálohy.

Těšíme se na Vás, Sid a Michal

Kontakt:

Michal: +420 737 756 101

Sid: +420 773 674 773

email: info@zralymuz.cz

Pomohla by vám pro rozhodnutí telefonická konzultace či osobní schůzka?

Dohodněte si ji s námi. Budeme se na vás těšit.

DALŠÍ WORKSHOPY

DALŠÍ SLUŽBY

Sdílejte tento příspěvek a inspirujte své přátele!