Project Description

“PROMĚNA”

16. 6. – 23. 6. 2019

Vladimír Sid Smutný

7denní smíšený kurz pro ženy i muže

KURZ “PROMĚNA”

Na tento kurz se již pár měsíců těším. Je pro všechny, kdo chtějí konečně hluboce PROMĚNIT svůj život a žít ho ve větší radosti a lehkosti. Dělali jsme poslední dva roky samostatné kurzy pro muže i samostatné kurzy pro ženy. Cítil jsem, že v dnešní době je potřeba ženskou a mužskou energii spojovat. Ve spojení a polaritě žen a mužů vznikají na kurzech nádherné věci. Viděl jsem vizi, kdy v lásce, radosti a přítomnosti se dějí zázraky. A že potřebuji udělat kurz, který bude silný, hluboký a transformující, ale zároveň v určité lehkosti, pohodě a radosti. Týdenní proměna skrze rituály, výzvy, tanec, práci s pocity a oslavování. Rituál oslavy letního slunovratu, mužství a ženství, aztécká ceremonie s nepraženým kakaem (čokoládou), které otvírá srdce. Jen pár střípků toho, co vás čeká. Vlastně bych na ten kurz chtěl jet jako účastník a moc si ho užít z druhé strany.

LZE SI PROMĚNU UDRŽET?

Moje zkušenost z kurzů vždycky byla taková, že se na kurzu vytvořila krásná energie, vylétl jsem do nebe, tam jsem pár dní po kurzu ještě zůstal a rychle sletěl zpět do reality. A ta zůstala stejná. Byl jsem zklamaný. Hledal jsem při své práci za posledních pár desítek let způsob, jak udělat změnu trvalou a nevratnou. A to se mi podařilo. Není náhoda, že mám v logu firmy motýla. Jak to tedy udělat?

JAK SE TEDY OPRAVDU TRVALE PROMĚNIT?

Možná znáte výrazy jako zaprodal svoji duši, ztratil svoji duši, je jako tělo bez duše, očistil svoji duši. Šamani říkají, že lidi mají pouze jeden problém. A to, že nám chybí část duše. A také říkají, že tu chybějící část duše obsadí “cizí energie”. Moje zkušenost je taková, že opravdu, když jsme v minulosti (a to především v minulých životech či našich rodech) někomu ublížili, tak jsme ztratili část své duše. Tato část zůstane u toho, komu jsme ublížili. A u nás tuto chybějící část duše obsadí pocity toho člověka, kterému jsme ublížili. To je princip karmy. Pokud jsme ublížili fyzicky, máme fyzické problémy. Pokud ublížíme psychicky třeba “odmítnutím”, budeme v tomto životě zažívat časté momenty a pocity nepřijetí a odmítnutí. Chápete? S čím kdo zachází, tím také schází. Většina lidí takto v průběhu mnoha životů ztratila většinu své duše. Velká část naší duše je u našich nejbližších lidí. Otázka tedy zní? Můžeme tyhle části duše očistit a vzít si je zpět? ANO. ANO. ANO. To je právě ta trvalá proměna, se kterou na kurzu pracujeme. Když se nám části duše vrátí, tak již o ně nepřijdeme. A proměna se tím stává trvalou. Kineziologie má na měření duše nástroj nazvaný Barometr chování. Nejhorší stupeň je “cítím se jako PLEVEL a NEMÁM ŽÁDNOU VOLBU”. Nejlepší stav duše je “MÁM LÁSKU, ÚCTU, VÝSLEDEK A VOLBU”. Mezi tím je dalších cca 64 stavů duše. My vám umožníme během kurzu slušný posun k tomu nejlepšímu stavu a naučíme vás, jak pracovat po kurzu sami, abyste svoji duši stále scelovali víc a víc.

ÚROVNĚ VĚDOMÍ

V knize Moc vs. Síla její autor David R. Hawkins zjistil, že skutečným ukazatelem kvalit člověka je úroveň vývoje vědomí. Jako příklad toho, že inteligence není v žádném případě zárukou skutečných lidských kvalit, jsou Hitler, Lenin, Stalin, Mao Ce-tung. Tito vysoce inteligentní lidé, ale s nízkou úrovní vědomí, způsobili ty největší zločiny v lidských dějinách a za jejich působením jsou desítky milionů mrtvých. Naproti tomu stejně inteligentní lidé jako Gándhí, Matka Tereza, Dalajlama, kteří mají vysokou úroveň vědomí, ovlivnili naopak pozitivně životy milionů lidí. A právě vysoká úroveň vědomí člověka je zárukou, že bude pracovat ve prospěch celku a nebude upřednostňovat zájmy své vlastní nebo zájmy ekonomických, náboženských či jiných skupin. Na základě výzkumu vyplývá, že lidé, kteří jsou na nízkých úrovních vědomí vytvářejí konflikty, aby uhájili svůj život, své zájmy, aby se cítili bezpečněji. V zájmu svém jsou schopni škodit druhým.

V jeho tisícibodové stupnici jsou to úrovně pod 200 bodů. Naproti tomu, čím více jsme nad touto úrovní, tím více chápeme životní souvislosti, máme hluboký respekt k životu, lidem a přírodě a jsme schopni vše pozitivně tvořit. Horní hranicí, kterou Hawkins stanovil, je 1000 bodů, tedy úroveň vysvobození. Vědomí lze měřit podle metodiky Davida R. Hawkinse u každého jedince, a to svalovým testem. Každý duševní stav je spojen s převládající hlavní emocí. Na nejnižší úrovni se nachází stud (pocity zahanbení, zavržení, totálního pokoření – např. u obětí znásilnění). Nacházet se trvale v tomto duševním stavu se podobá nesnesitelnému peklu. Druhou nejnižší emocí je vina – a tak dále postupujeme stále výš. Být smutný je například o něco výše než být apatický. Čili rozplakat se a dát průchod smutku je lepší, než necítit pod apatickou vrstvou “nic”, v danou chvíli to vlastně zvýší “naši vibraci”.

Důležitým mezníkem je úroveň 200. Pod ní se vyskytujeme ve sféře převládajících destruktivních emocí, v nichž člověk potřebuje čerpat energii zvenčí, z vnějšího systému, od druhých lidí. V této úrovni se podle Hawkinse nachází většina populace. 

Cílem našeho kurzu tedy bude zvýšit úroveň vašeho vědomí a scelit co nejvíce vaší duše. Techniky, které používám jsem se učil po celém světě od domorodých kultur, které tato tajemství duše a vědomí znali. Tedy čím víc očistím svoji karmu, tím více zvedám svoje vědomí a vibraci, a mám lepší život. Spoustu těchto krásných metod, technik a rituálů vás naučíme a věnujeme je vám jako dárek pro vaši další celoživotní práci. Horní pól pyramidy vědomí je tedy něco jako NEBE a spodní PEKLO. Nejsou to tedy žádná místa, ale stavy naší duše. Důležité je vědět, že vše, co očistíme a posuneme nahoru, se již nezmění a trvale nám zůstane. Dřív tato práce znamenala několik životů a inkarnací a dnes lze stejnou práci udělat za pár měsíců. A obrovskou část této práce uděláme na kurzu, protože skupinová síla a energie umožňuje zázraky v přítomnosti. A zároveň díky silným nástrojům budete moci na sobě pracovat kontinuálně i po kurzu.

Na co se můžete těšit:

 • Unikátní transformační cesta skrze rituály

 • Léčení vztahu s mužským, ženským a dětským principem

 • Léčení vnitřního dítěte a vztahu s matkou a otcem

 • Pochopení rozdílu mezi zralým a nezralým ženstvím a mužstvím

 • Propojení vaší vnitřní rodiny: ženského, mužského a dětského principu

 • Očistíte své srdce a tělo od negativních emocí

 • Spojíte se s tajným a posvátným místem ve svém srdci

 • Naučíte se metody pro práci s pocity, strachy a životními vzorci

 • Naučíte se tvořit realitu bez vytváření stínů

 • Přijmete své nejhlubší stíny

 • Ujasníte si jaké nesete dary

 • Budeme pracovat na kolektivní úrovni vztahů mezi muži a ženami

 • Naučíte se principy vědomých vztahů

 • Oslava letního slunovratu

 • Aztécký rituál s nepraženým kakaem na otevření vašeho srdce

 • Budete sdílet, tančit, oslavovat a zpívat

KURZ “PROMĚNA”. PROČ PŘIJET?

Kurz vám pomůže udělat velký pozitivní skok ve vašem životě. Uděláte silný a trvalý posun od strachu k lásce. Zvýšíte svoje vědomí, vibrace a množství světla v duši. Havajci říkají, že když něco funguje, tak je to pravdivé. Naše kurzy mají jasné výsledky a navíc pomáháme našim klientům i po kurzu. Změna, kterou projdete, je hluboká a trvalá. Poznáte spoustu skvělých a vědomých mužů a žen, kterým záleží na životě a na tom, jak žijeme. Zažijete skvělou vegetariánskou kuchyni, která vám pomůže zvednout vaše vibrace. Odnesete si trvalé a velmi hluboké prožitky. Zažijete sílu vědomého a pozitivního společenství, kde jste vždy plně přijati a milováni.

Vítr života mne zavál k Sidovi, za což s pokorou a vděčností děkuji. Jeho kurz byl pro mne návratem DOMŮ, dostala jsem možnost vrátit se k sobě, nalézt své odloučené části duše a dotknout se jednoty a lásky a už ji neopouštět. Navíc jsme získali velice cenné nástroje k léčení sebe, blízkých i našich čtyřnohých přátel. Děkuji Ti, Side, za tuto možnost.

Petra Domesová

Workshopem vás bude provázet Vladimír Sid Smutný

O Sidovi:

Bývalý punker, anarchista, rocker a DJ Rádia 1. Sid strávil 15 let ve firemním a korporátním prostředí jako top manažer. Deset let jako úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Posledních 10 let se živí jako transformační průvodce, kouč, mentor, terapeut a podnikatel. Studoval v USA, v Londýně, v Bruselu, na Havaji a v Indii. Má vlastní koučovací firmu www.coachme.cz . Je autorem vlastní nadčasové transformační metody pro práci s pocity, strachy, rodovou a karmickou zátěží. Je tvůrcem projektu Vědomý Lídr www.vedomylidr.cz a je jedním ze sedmi lektorů programu pro muže www.cestapravehomuze.cz.

Jeho dlouhodobou vizí je pozvednout vědomí a sebevědomí v naší zemi a propojit v lidech jejich mužskou a ženskou energii a vést lidi k moudrosti a zralosti. Má za sebou přes 4 500 hodin koučování s klienty a stovky hodin workshopů. Jeho silnou kvalitou je schopnost jít do hloubky. Miluje svoji ženu, čtyři děti, práci s lidmi, přírodu, dobré jídlo, Havaj, italské Lago di Garda a řecké Santorini, svobodu a velké smysluplné vize.

Sid: „Snažím se svojí prací přinášet lidem svobodu. Jsem inspirovaný uměním starých havajských kahunů, českými hermetiky, mystiky a léčiteli, ruskými bioenergetiky, indickými guru, čínskými taoisty, andskými indiány, šaolinskými mnichy a nejlepšími světovými i českými lídry a kouči. Od všech jsem získal silné techniky a nástroje pro rozvoj člověka. Moje filozofie je filozofie středu a jednoduchosti. Je skvělé být spirituální, ale měl bych umět i vydělat peníze a zvládat denní život. Je skvělé milovat druhé, ale je třeba umět milovat především sebe. Jednoduchost znamená vše, co je z jednoho ducha, čili od Boha. Věřím v sílu a velký potenciál českého i slovenského národa. Mám velkou vizi naše země pozvednout, a proto pracuji s rozvojem vědomí u lídrů, s vědomými firmami, s muži, ženami i s páry. Přál bych si, aby ženy byly opět ženami a muži muži, a vládla mezi námi jednota a láska.“

Rozhovor se Sidem – Pravý Domácí Časopis

Rozhovor s Vladimírem Sidem Smutným – Jak uzdravit svoji duši

Rozhovor s Vladimírem Sidem Smutným – Zvyšování vědomí jako cesta k uzdravení lidí i světa

Dále vás bude provázet Michal Seifert

O Michalovi:

Dlouhá léta pracoval v IT, vrcholově létal leteckou navigaci, má tři malé děti. Po objevení osobního rozvoje a práce s tělem, opustil dobře placenou práci v IT a vydal se na vlastní cestu. Nějakou dobu pracoval pro EASE – European Academy of Somatic Education na kurzech osobnostního rozvoje, zejména na rozvoji mužů, a na kurzech práce s tělem a intimitou. V současné době pracuje ve svých projektech Art of Touch: Léčení dotekem www.artoftouch.cz, kde se zabývá prací s tělem a Pobyt v lese www.pobytvlese.cz, kde spolu s Darjou provází lidi do největší hloubky sebe samých skrze samotu a přírodu. Se Sidem Smutným je spolutvůrcem v projektu Zralý muž www.zralymuz.cz a spoluprůvodcem v unikátním výcviku Léčení zvířat a jejich majitelů.

V letošním roce Michal zakoupil rozlehlou nemovitost, kde buduje retreatové a meditační centrum. Rád by, aby toto krásné místo s nádhernou energií sloužilo pro návrat lidí k přírodě a k sobě samým, nejen jako základna pro Pobyt v lese, ale i jógové a meditační pobyty.

Michal: “Začal jsem si uvědomovat, že život má neomezené možnosti a seberozvoj v něm může být nekonečný. Došlo mi že to, co se v našem životě děje, závisí jen na nás a je jen na nás, kam budeme směřovat. Stal jsem se obdivovatelem zázraků života a toho, co v něm prací na sobě můžeme dokázat. Baví mě odstraňovat pouta a hranice ze svého života a také ze života dalších lidí. Skrze práci s tělem a terapiemi v lese pomáhám lidem v objevování jejich darů, léčení strachů, přijetí svých temnot a stínů, pomáhám léčit stará zranění, jizvy, emoční bloky v těle a pocity vlastní nedokonalosti. Mým záměrem je otevírat muže a ženy k tomu, aby poznali plný potenciál svého těla a mysli, aby se otevřeli potěšení a zcitlivěli sebe a své tělo natolik, že mohou zažívat větší potěšení a žít svůj život intenzivně v radosti a lásce.”

Místo:

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11  http://www.kubasovachalupa.cz/kontakty/

Ubytování:

Ubytování ve 3lůžkových, 4lůžkových, 5lůžkových, 6lůžkových a 7lůžkových pokojích.

Strava:

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská strava.

Cena za stravu a ubytování:

Plná penze a ubytování na pokoji: 5 690 Kč

Plná penze a ubytování ve vlastním stanu: 4 640 Kč

Termín:

Začínáme 16. 6. v 18:00 registrací a pak v 19:00 večeří. Končíme 23. 6. v 15:30 po obědě.

Kurzovné :

9 990 Kč

Přihláška:

Po vyplnění a odeslání formuláře vám přijde na váš e-mail potvrzení o přijetí přihlášky.

Pro rezervaci místa na kurzu prosím uhraďte zálohový poplatek  3 000 Kč,  ten bude na místě odečten z kurzovného, které bude v den zahájení kurzu vybráno v hotovosti. Poplatek prosím zašlete na účet: 2401594400/2010, pod variabilním symbolem 20190616 a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a tel číslo. Vaše místo bude rezervováno po připsání zálohy na účet. Při naplnění kapacity skupiny budeme zohledňovat datum připsání zálohy.

Těšíme se na Vás, Sid a Michal

Kontakt:

Michal: +420 737 756 101

email: michal.seifert@gmail.com

Pomohla by vám pro rozhodnutí telefonická konzultace či osobní schůzka?

Dohodněte si ji s námi. Těšíme se na vás!

Podporujeme projekty:

DALŠÍ WORKSHOPY

DALŠÍ SLUŽBY