Project Description

“POCITY, OBAVY A REALITA”

2. 11. – 3. 11. 2019

Sid Smutný

víkendový kurz, který vás naučí pracovat s pocity, obavami a realitou

KURZ “POCITY, OBAVY A REALITA”

Pamatujete na krásný film V hlavě? V hlavní roli mimo dospívající Riley jsou i její emoce, které ji ovládají – Radost, Strach, Hněv, Znechucení a Smutek. Emoce žijí v Řídícím centru, centrále uvnitř Rileyiny mysli, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Jak se vyrovnat se svými emocemi? Všichni je máme. Učil vás někdo ve škole, jak zatočit se smutkem či strachem? A přitom je to v životě možná to nejdůležitější, ne? Nebo, co je důležitější? Učiní nás šťastnými peníze nebo majetek? Pomůže nám nové auto cítit víc radosti? Možná chvilku, ale co chceme všichni nejvíc? Cítit spokojenost, radost, štěstí, smysl, rovnováhu atd. A co to všechno je? Jsou to naše pocity.

JAK FUNGUJÍ POCITY A CO MÁM ČEKAT NA KURZU?

Pamatuji se na setkání s dcerou mojí kamarádky. Jsme na akci, kde si několik dětí hraje dohromady. Malá Veronika se najednou od dětí odpojí a s pláčem mi říká: “Strejdo mě hrozně bolí bříško.” A jaký pocit je v tom bříšku?” ptám se jí. “Tam není žádný pocit,” natahuje ještě víc. Najednou se zarazí a pokračuje: “Tam je pocit, že si se mnou nikdo nechce hrát.” A je to tu.

Pod většinou našich problémů jsou pocity nebo-li nedoprožité city. U pocitů platí, že vše, co přijmu, zmizí a s čím bojuji, to roste. Pokud tedy mám metodu, jak pocit dokončit, tak zmizí. A my vás naučíme to, co nás měli naučit na základní škole. Jak se zbavit špatných pocitů. Jak nechat zmizet své strachy. Naučíme vás,  jak funguje realita. Jak se změnit v každé situaci v tvůrce. Jak změnit reálné situace a nefungující oblasti ve vašem životě. Představte si, že umíte změnit to, zda vám fungují vztahy, peníze, práce či zdraví. A že umíte pomoci svým dětem s jejich trápeními či bolístkami. Poradit si v každé situaci.

Víte, jak jsou propojeny naše pocity, myšlenky, dech a zdraví? Víte, proč se říká, že emoce způsobují nemoce? Víte, že čím více emocí doprožijete, tím více se vám v životě uleví? Spoustu podobných tajemství bychom vám rádi předali během kurzu. Kurz je koncipovaný jako praktický. Tedy rovnou se naučíte zpracovávat co vám vadí, co cítíte špatného, čeho se bojíte a co vám chybí. Ujasníte si, jaké oblasti života vám nefungují, a dozvíte se proč, a rovnou si ty nejdůležitější odblokujete. Věci, které nám připadají téměř nemožné změnit, se dají změnit v řádu minut. Nejsou to žádné zázraky, jen tajemství práce s obavami, pocity a realitou.

Víte, že realitu si tvoříme každý sám? Říká se: “Jak uvnitř, tak venku.” Ovšem pokud vám někdo řekne, že tvoříte realitu tím, co máte uvnitř sebe, moc vám to nepomůže. Nevysvětlí vám to, jak to přesně pochopit a změnit. My vám to ovšem vysvětlíme velmi jednoduše a naučíme vás, jak to pochopit a změnit.

Na co se můžete těšit:

 • Dostanete do ruky sadu zázračných nástrojů

 • Srovnáte si vztah s blízkými lidmi kolem sebe

 • Zbavíte se negativních pocitů

 • Vaše strachy zmizí

 • Pochopíte, jak spolu souvisí pocity, myšlenky a zdraví

 • Doprožitím pocitů zažijete úlevu v životě

 • Naučíte se realitu ovládat

 • Naučíte se, jak pomoci svým dětem

 • Naučíte se pracovat s vnitřní imaginací

 • Pochopíte, jak funguje realita

 • Změníte se v tvůrce života

PROČ SE ČASTNIT?

Kurz vám pomůže udělat velký pozitivní skok v životě. Dostanete do ruky silné a jednoduché nástroje, které můžete používat každý den. Pokud se budete cítit špatně, budete vědět, co máte dělat. Kdykoliv nebude něco fungovat, budete vědět proč a jak to změnit.

Vítr života mne zavál k Sidovi, za což s pokorou a vděčností děkuji. Jeho kurz byl pro mne návratem DOMŮ, dostala jsem možnost vrátit se k sobě, nalézt své odloučené části duše a dotknout se jednoty a lásky a už ji neopouštět. Navíc jsme získali velice cenné nástroje k léčení sebe, blízkých i našich čtyřnohých přátel. Děkuji Ti, Side, za tuto možnost.

Petra Domesová

Workshopem vás bude provázet Sid Smutný

O Sidovi:

Sid strávil 15 let ve firemním a korporátním prostředí jako top manažer. Deset let jako úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Posledních 10 let se živí jako transformační průvodce, kouč, mentor, terapeut a podnikatel. Studoval v USA, v Londýně, v Bruselu, na Havaji a v Indii. Má vlastní koučovací firmu www.coachme.cz. Je autorem vlastní nadčasové transformační metody pro práci s pocity a strachy. Má za sebou přes 5 000 hodin koučování s klienty a stovky hodin workshopů. Jeho silnou kvalitou je schopnost jít do hloubky. Miluje svoji ženu, čtyři děti, práci s lidmi, přírodu, dobré jídlo, Havaj, italské Lago di Garda a řecké Santorini, svobodu a velké smysluplné vize. Jeho vizí je pozvednout vědomí lidí v ČR a SR.

Dále vás bude provázet Michal Seifert

O Michalovi:

Dlouhá léta pracoval v IT, vrcholově létal leteckou navigaci, má tři malé děti. Po objevení osobního rozvoje a práce s tělem, opustil dobře placenou práci v IT a vydal se na vlastní cestu. Nějakou dobu pracoval pro EASE – European Academy of Somatic Education na kurzech osobnostního rozvoje, zejména na rozvoji mužů, a na kurzech práce s tělem. V současné době pracuje ve svých projektech Art of Touch: Léčení dotekem www.artoftouch.cz, kde se zabývá prací s tělem a Pobyt v lese www.pobytvlese.cz, kde provází lidi do největší hloubky sebe samých skrze samotu a přírodu. Se Sidem Smutným je spolutvůrcem v projektu Zralý muž www.zralymuz.cz. V letošním roce Michal zakoupil rozlehlou nemovitost, kde buduje retreatové a meditační centrum. Rád by, aby toto krásné místo s nádhernou energií sloužilo pro návrat lidí k přírodě a k sobě samým, nejen jako základna pro Pobyt v lese, ale i jógové a meditační pobyty.


Místo:

Konferenční centrum GreenPoint, s.r.o., Praha 10 – Strašnice, Dvouletky 529/42

Termín:

Začínáme v sobotu 2. 11. v 8:30 registrací. Sobotní program bude od 9:00 do 17:00 a nedělní od 9:00 do 17:00. Každý den bude hodina volno na oběd.

Cena za dvoudenní kurz:

4 239 Kč

Přihláška:

Po vyplnění a odeslání formuláře vám přijde na váš e-mail potvrzení o přijetí přihlášky. Pro rezervaci místa na kurzu prosím uhraďte zálohový poplatek 900 Kč, ten bude na místě odečten z kurzovného, které bude v den zahájení kurzu vybráno v hotovosti. Poplatek prosím zašlete na účet: 2401594400/2010, pod variabilním symbolem 20191102 a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a tel. číslo. Vaše místo bude rezervováno po připsání zálohy na účet. Při naplnění kapacity skupiny budeme zohledňovat datum připsání zálohy.

Těšíme se na Vás, Sid a Michal

Kontakt:

Michal: +420 737 756 101

email: michal.seifert@gmail.com

Těšíme se na vás!

DALŠÍ WORKSHOPY

DALŠÍ SLUŽBY