BOHATSTVÍ

23.11.2022 – 27.11.2022

KUBASOVA CHALUPA

SID SMUTNÝ

BOHATSTVÍ

Co je to BOHATSTVÍ? Existuje velké množství slov popisujících různými způsoby to samé: bohatství, majetek, hojnost, plnost, úrodnost, nádhera, jmění, nadbytek, přebytek, mamon. NEJLEPŠÍ VYSVĚTLENÍ, KTERÉ JSEM KDY SLYŠEL A UMOŽŇUJE HO PŘEDEVŠÍM ČEŠTINA JE, ŽE „MÍT V ŽIVOTĚ BOHATSTVÍ, JE MÍT V ŽIVOTĚ DOSTATEK BOHA“. To se mi moc líbí, i když v Čechách bych možná narazil. Vytvořili jsme si synonymum Bůh = Církev. Pro mě je Bůh jednota a láska. Směřovat k Bohu pak znamená, směřovat k vyšším vibracím: do lásky, jednoty, lepšího života. David Hawkins ve svých knihách popisuje jednotlivé úrovně vědomí na žebříčku 0 až 1000. Velmi zjednodušeně – čím níže vibrujete, tím horší život a opačně. Tedy nebe a peklo je v nás. Jsou to vnitřní stavy, peklo jsou nízké vibrace a nebe vysoké. Stíny se vyznačují právě nízkými vibracemi. Proto pomáhám lidem transformovat jejich stíny.

O stínech krásně mluví Levi i Jung. Eliphas Lévi napsal: „Dobré bohy můžeš opomenout, ale ti temní ti to nedarují.“ Magik Lévi tím vyzývá k tomu, se věnovat svým vlastním démonům dříve, než se nám projeví v životě takovým způsobem, který se nám nebude líbit. Naše stíny a temná zákoutí vyžadují naši pozornost. A pokud se jim jí nedostává, nachází si cestu jinudy. Pozvolna se nenápadně vkrádají a tvoří nespokojenost, frustraci, rozdělení, vnitřní konflikt, prostě mentální nepohodlí. A jednou za čas, když jim stále odmítáme věnovat svoji pozornost, mohou se náhle realizovat jako zdravotní problémy, těžké emoce, noční můry, nemoci, nehody a podobně. Jak řekl Jung: „potlačené obsahy psýché stávají se pro bytost osudem„. I když se v takových případech na první pohled může zdát, že se nám tzv. „smůla lepí na paty“, ve skutečnosti nejde o žádnou smůlu, ani náhodu. Jde o volání našich vlastních démonů žadonících o pozornost. Není to tak, že nás pronásledují nebo nám chtějí ublížit. Vyžadují naši pozornost proto, že jedině když si jich všimneme, tedy vyneseme ze stínu na světlo, můžeme je propustit. A protože oni jsme my v potlačení, je propuštění jediným východiskem, svobodou a soucitem, který dáváme sami sobě.

O ČEM KURZ BUDE

Základní podstata člověka je božská a smyslem života je uvědomit si toto božství. Toho lze dosáhnout morálním životem, nesobeckou službou lidem v nouzi, konáním duchovní praxe a rozvíjením lásky, úcty a soucitu vůči veškerému životu. Kurz bude především o tom, jak v sobě uvolnit stíny, které se týkají naší lásky a bohatství.  Jedna z věcí, kterou budeme uzdravovat, bude LÁSKA K BOHU, neboť bez toho nelze BOHATSTVÍ mít. Pracovat s vámi budou dva velmi zkušení lektoři s rozdílným přístupem, čímž je možné pokrýt velkou míru uzdravení, neboť se metody a způsoby práce mohou krásně doplňovat. Čekejte spoustu rituálů, čištění, léčení, prožitků, metod, zpěvu, tance, sdílení, lásky, srandy, radosti, ukázek a netradičního duchovního učení.

Na co se můžete těšit:

 • Pět dní plných života a práce na sobě

 • Duchovní učení, hluboké léčení, rituály, tanec a zpěv

 • Mnoho nástrojů pro práci s pocity, realitou a karmou

 • Hluboké karmické léčení

 • Meditace na uzdravování srdce a spojení se svojí silou

 • Dostanete návod na trvalý způsob práce na sobě

 • Duchovní učení získané praxí, které se jinde nedozvíte

 • Pomůžeme vám nalézt příčinu vašeho problému

 • Hluboké léčení stínů skrze sdílení

 • Odpuštění na míru podle zátěže vašich rodů

 • Tanec a zpěv jako nástroje léčení i integrace

 • Skvělé vegetariánské jídlo

PROČ PŘIJET?

Na naše kurzy máme nádherné zpětné vazby. Pokud vás kurz zaujal, jste jím přitahováni nebo z něj naopak máte obavy, je to velmi často volání vaší duše, která ví, proč máte přijet. Mojí specializací je práce i se silnou karmou, proto důvodem, proč přijet může být volání po větším uzdravení vašeho života. Samozřejmě pokud je váš život v pořádku, stejně jako vaše rodiče a rod, není nutné karmu řešit. V případě zájmu pomáháme našim klientům k dosažení šťastného života i po skončení kurzů. Zažijete hluboké léčení i duchovní učení, které vám pomůže v životě zůstat na správné cestě, cestě do lásky a jednoty. Naučíte se velké množství technik a metod, projdete několika léčeními, rituály a meditacemi, zažijete sounáležitost a radost při tanci a zpěvu. Poslechněte volání své duše a pokud se cítíte přitahováni, přijeďte. Posuňte se do většího BOHATSTVÍ života.

Kurzem vás budou provázet Sid a Tayen

O Sidovi:

Sid strávil 15 let ve firemním a korporátním prostředí jako top manažer, deset let jako úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Posledních 15 let se živí jako transformační průvodce, kouč, mentor, terapeut a podnikatel. Studoval v USA, Londýně, Bruselu, na Havaji a v Indii. Má vlastní transformační firmu www.coachme.cz. Je autorem vlastní nadčasové transformační metody pro práci s pocity, strachy, rodovou a karmickou zátěží, která vede k uzdravení duše a úplnému rozpuštění karmy. Jeho dlouhodobou vizí je pozvednout vědomí v naší zemi a vést lidi k moudrosti a zralosti. Má za sebou přes 10 500 hodin koučování s klienty a stovky hodin workshopů. Jeho silnou kvalitou je schopnost jít do hloubky. Miluje svoji ženu, čtyři děti, práci s lidmi, přírodu, dobré jídlo, Havaj, italské Lago di Garda a řecké Santorini, svobodu a velké smysluplné vize.

Sid: „Snažím se svojí prací přinášet lidem svobodu. Jsem inspirovaný uměním starých havajských kahunů, českými hermetiky, mystiky a léčiteli, ruskými bioenergetiky, indickými guru, čínskými taoisty, andskými indiány, šaolinskými mnichy a nejlepšími světovými i českými lídry a kouči. Od všech jsem získal silné techniky a nástroje pro rozvoj člověka. Moje filozofie je filozofie středu a jednoduchosti. Je skvělé být spirituální, ale měl bych umět i vydělat peníze a zvládat denní život. Je skvělé milovat druhé, ale je třeba umět milovat především sebe. Jednoduchost znamená vše, co je z jednoho ducha čili od Boha. Věřím v sílu a velký potenciál českého národa. Mám velkou vizi naši zemi pozvednout, proto pracuji s rozvojem vědomí u lídrů, s vědomými firmami, s muži, ženami i s páry. Přál bych si, aby ženy byly opět ženami a muži muži, a vládla mezi námi jednota a láska.“

O Tayen:

Daniela Tayen již odmala cítila přirozenou blízkost a spojení s vodou a Zemí. Svůj život strávila učením se z různých tradic a kultur z celého světa a také přímo od svých průvodců z neviditelného světa.

Dnes provází ženy na cestě prohlubování a obnovování vztahu se Zemí. Inspiruje ženy v nalezení cesty, jak žít, tvořit a růst v souladu se Zemí a samy se sebou. Vede ženy k propojení se svým srdcem, lůnem a k posílení ženského vnímání, intuice a důvěry v ní i v sebe sama. To vše vede k dlouhodobé proměně života. 

Na cestě znovu objevování a prohlubování vztahu se Zemí a jejími bytostmi ženy prochází procesem vnitřní proměny a očisty, aby mohly používat své dary, talenty i podporu sil Země pro tvoření spokojeného a naplněného života, rodiny i společnosti.

Jejími online i živými kurzy a programy o Zemi a ženství prošlo již přes 2 500 žen, které nazývají její práci jemnou, zároveň silnou a hlubokou.

Místo:

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11  https://www.kubasovachalupa.cz/kontakty/

Ubytování:

Ubytování ve 3lůžkových, 4lůžkových, 5lůžkových, 6lůžkových a 7lůžkových pokojích v Kubasově chalupě.

Strava:

Čeká na vás výtečná domácí vegetariánská strava od GREEN LEAVES – Erika Žáková.

Cena za stravu, ubytování a kurz:

Plná penze a ubytování na pokoji a kurzovné: 12 990 Kč (záloha 2 990 Kč, doplatek v hotovosti na místě 10 000 Kč)

Termín:

Začínáme ve středu 23.11.2022 ve 13:00 registrací a pokračujeme obědem ve 14:00 a program začne v 15:30. Končíme v neděli 27.11.2022 v 16:00. Prosím zkuste dorazit ve středu 23.11.2022 do 12:30.

Přihláška:

Po vyplnění a odeslání formuláře vám přijde na váš e-mail potvrzení o přijetí přihlášky a detaily k platbě z ČR i SR. Pro rezervaci místa na kurzu prosím uhraďte zálohový poplatek 2 990 Kč. Neposíláme žádné potvrzení o příchodu platby. Na místě doplatíte 10 000 Kč v hotovosti. Poplatek prosím zašlete na účet 2001916204/2010 pod variabilním symbolem 20222311 a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a telefonní číslo. Vaše místo bude rezervováno po připsání zálohy na účet. Deset dní před kurzem vám přijdou podrobné informace o kurzu.

Těším se na Vás, 

Sid a tým

Kontakt SID:

mobil: +420 773 674 773

email: coachme@coachme.cz