UZDRAVOVÁNÍ DUŠE

15. 6. – 18. 6. 2023

*****

KUBASOVA CHALUPA

*****

SID SMUTNÝ & PETR VAŇAČ

DUŠE

Jeden z učitelů šamanismu mi kdysi řekl: „Lidé mají jen jeden problém. Chybí jim část duše.“ Po mém desetiletém výzkumu duše bych to jen potvrdil. Každým silným negativním činem v minulosti se část naší duše (osobnosti) oddělí a zůstane v situaci, kde jsme ublížili, případně nám bylo ublíženo. To se týká i činů našich předků, i když přeci jen nejsilněji na nás působí naše vlastní karma. Běžně tak máme v minulosti cca 27 částí naší duše. Moje práce směřuje k tomu tyto podosobnosti postupně posbírat a naši duši tak scelit. Dokonce na úrovni rodu a rodiny. Pokud se nikdo na úrovni rodu nechopí uzdravení rodinného systému, předávají se pak těžké rodové události, traumata, strachy, nemoci a vzorce pořád dál. Dnes se tomu moderně říká epigenetika, ale jsou to prosté zákony karmy. Pokud někdo v rodu vytvořil silný negativní čin nebo ho proklel, má téměř jistotu, že se do rodu znovu narodí, aby si odžil, co vytvořil. 

Učím lidi, že jsou 100% tvůrci svých životů a vše, co se jim děje, na určité úrovni vytvořili. Dokážu-li uzdravit svoji duši, svět kolem mě se neuvěřitelně promění a v mém životě se začnou dít zázraky. Na duchovní úrovni platí, co přijmu, to zmizí, s čím bojuji, to se zhoršuje. Proto ODPUŠTĚNÍ je nejlepší nástroje pro práci s karmou a duší. Práci s duší, (transformace), jde urychlit a tím i zmenšit počet těžkých situací, které bychom museli prožít. 

PRÁCE S KARMOU

Karma je v podstatě zákon akce a reakce. Pokud jsem kdykoliv v minulosti vytvořil negativní situaci, čeká mě podobná situace k prožití. Naopak dobré činy vytvářejí moji pozitivní karmu tzv. dharmu. Dnes je doba, kdy lze karmu zpracovat v průběhu cca dvou let.

Karmu by měl řešit především ten člověk, který neprožívá svůj život a vztahy v radosti, štěstí, lásce, zdraví a prosperitě. Velmi zjednodušeně – čím níže vibrujete, tím horší máte život, a opačně. Silná karma se vyznačuje právě nízkými vibracemi. Pokud kráčíme životem dobře, eticky a v lásce, pak je nám umožněno svoji karmu zpracovávat. Je to cesta od nízkých vibrací k vysokým. Mým úkolem je přinést lidem učení o karmě a duši a pomoci jim se uzdravit. Žijeme v době, kdy jsou možné zázraky, které nemohli prožívat naši rodiče. Dnes existuje nepřeberné množství nástrojů a technik, které dříve nebyly k dispozici, ale hlavně teprve teď přichází doba, kdy je opravdu možné uzdravit svoji duši.

 Jak řekl Jung: „Potlačené obsahy psýché, stávají se pro bytost osudem.“ A jejich propuštění je jediným východiskem, svobodou a soucitem, který dáváme sami sobě.

O ČEM KURZ BUDE

Základní podstata člověka je božská a smyslem života je uvědomit si toto božství. Toho lze dosáhnout morálním životem, nesobeckou službou lidem v nouzi, konáním duchovní praxe a rozvíjením lásky, úcty a soucitu vůči veškerému životu. Kurz bude především o tom, jak v sobě uvolnit stíny, které nám brání šťastně žít. Pracovat s vámi budou dva velmi zkušení lektoři s rozdílným přístupem, čímž je možné pokrýt velkou míru uzdravení, neboť se metody a způsoby práce mohou krásně doplňovat. Čekejte spoustu rituálů, čištění, léčení, prožitků, metod, zpěvu, tance, sdílení, lásky, srandy, radosti, ukázek a netradičního duchovního učení. Naše duše se dá rozdělit na 4 částí. První obsahuje emocionální zranění, druhá část obsahuje naše silné přesvědčení a sliby, třetí část pak obsahuje léčení a čtvrtá část nás vede k naší vizi. 

Budete tedy moci svou začít uzdravovat svou duši nebo udělat posun v léčení. Každý pak dostane plán jak pracovat sami na svojí duší a s karmou následující čtvrt rok po kurzu.

Na co se můžete těšit:

 • Čtyři dny hluboké práce na sobě

 • Duchovní učení, léčení, rituály, tanec a zpěv

 • Nástroje pro práci s pocity, realitou a karmou

 • Karmické léčení stínů

 • Unikátní učení a práce s milostí a milosrdenstvím

 • Dostanete návod na trvalý způsob práce na sobě

 • Duchovní učení získané praxí, které se jinde nedozvíte

 • Pomůžeme vám nalézt příčinu vašeho problému

 • Odpuštění na míru podle zátěže vašich rodů

 • Očista duchovního srdce

 • Návod na 6 měsíců práce se svojí karmou/duší

PROČ PŘIJET?

Víte, že 87 % všech našich problémů je způsobeno karmou? Učíme lidi, že svět je zrcadlo. Jak uvnitř, tak venku. Jediný způsob jak tedy můžete změnit svůj svět venku, je zpracovat naše vnitřní energie (pocity, strachy, traumata, prokletí, vzorce atd.). Máme za sebou stovky klientů, kterým jsme pomohli pozitivně změnit život. Přidáte se k nim?

Při práci s karmou navíc stačí jeden dva odvážní jedinci, kteří pracují do hloubky a uzdravují rodinný systém, tak jak je to možné (sebe, partnera, děti, sourozence i rodiče, cca 13 lidí). Poslechněte volání své duše a pokud se cítíte přitahováni, přijeďte. Posuňte se do větší celistvosti vašeho života a rodinného systému.

Na naše kurzy máme nádherné zpětné vazby. Naučíte se množství technik, projdete několika léčeními, rituály a meditacemi, zažijete sounáležitost a radost při tanci a zpěvu. Naučíte se pracovat s pocity a realitou a rovnou propustíte co bude možné. Stanete se součástí komunity a dostanete dlouhodobý individuální návod na práci na sobě.

Kurzem vás budou provázet Sid a Petr

O Sidovi:

Sid strávil 15 let ve firemním a korporátním prostředí jako top manažer, deset let jako úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Byl autorem kurzu Vědomý Lídr, jeden ze sedmi lektorů kurzu Cesta Pravého Muže a autorem kurzů pro muže Zralý Muž. Posledních 17 let se živí jako transformační průvodce, kouč, mentor, terapeut a podnikatel. Studoval v USA, Londýně, Bruselu, na Havaji a v Indii. Má vlastní transformační firmu www.coachme.cz. Je autorem vlastní nadčasové transformační metody pro práci s rodovou a karmickou zátěží, která vede k uzdravení duše a úplnému rozpuštění karmy. Jeho dlouhodobou vizí je pozvednout vědomí v naší zemi a vést lidi k moudrosti a zralosti. Má za sebou přes 14 000 hodin provázení/koučování/mentorování s klienty a stovky hodin workshopů. Jeho silnou kvalitou je schopnost jít do hloubky. Miluje svoji ženu, čtyři děti, práci s lidmi, přírodu, dobré jídlo, Havaj, italské Lago di Garda a řecké Santorini, svobodu a velké smysluplné vize. Jeho darem je vlastní duchovní učení, schopnost čistit karmu a uzdravovat vztahy, zdraví a bohatství. Dnes je uznáván jako největší odborník na práci s karmou a duší u nás.

POSLÁNÍ: „PŘINÁŠÍM LIDEM UZDRAVOVÁNÍ DUŠE SKRZE ZPRACOVÁNÍ KARMY

Sid: „Snažím se svojí prací přinášet lidem svobodu. Jsem inspirovaný uměním starých havajských kahunů, českými hermetiky, mystiky a léčiteli, ruskými bioenergetiky, indickými duchovními učiteli, čínskými taoisty, andskými indiány, šaolinskými mnichy a nejlepšími světovými i českými lídry a kouči. Od všech jsem získal silné techniky a nástroje pro rozvoj člověka. Moje filozofie je filozofie středu a jednoduchosti. Věřím v sílu a velký potenciál českého národa. Mám velkou vizi skrze uzdravování duší naši zemi pozvednout, proto pracuji s rozvojem vědomí u lídrů, s vědomými firmami, s muži, ženami i s páry.“

O Petrovi:

Petr je kapitán. Od malička miloval moře a lodě. Dneska staví vlastní hausbóty a často ho najdete kormidlovat loď na polských Mazurách. Je to férový chlap, co se umí uživit rukama i hlavou, a dodává ručně vyrobené kulisy do mnoha pražských divadel. Petr si prošel silnými transformačními událostmi ve své rodině již od mladého věku. To ho vedlo k práci na sobě, které se věnuje již dlouhé roky. Byl součástí mnoha kurzů osobního rozvoje jak na straně klienta, tak i na straně spoluprůvodce. Provedl mnoho mužů kurzem Zralý muž, ale i mnoho žen dalšími kurzy. Petr je oporou pro účastníky nejen proto, že je kus chlapa, ale především má energetické schopnosti a schopnost držet energetické pole. Má dar vidět a cítit věci z nadhledu.

Místo:

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11. https://www.kubasovachalupa.cz/kontakty/

Ubytování:

Ubytování ve 3lůžkových, 4lůžkových, 5lůžkových, 6lůžkových a 7lůžkových pokojích v Kubasově chalupě.

Strava:

Čeká na vás výtečná domácí vegetariánská strava od Marka Urbana a jeho ženy.

Cena za stravu, ubytování a kurz:

Celková cena: 10 550 Kč

Kurzovné: 6 400 Kč (záloha 3 000 Kč na účet 2401594400/2010, doplatek 3 400 Kč na stejný účet do 14 dnů před kurzem, možno také rovnou poslat celou částku 6 400 Kč na stejný účet).

Plná penze a ubytování na pokoji: 4 150 Kč v hotovosti před kurzem na místě (registrace ve čtvrtek v 18:00 v prvním patře).

Storno podmínky: Měsíc před kurzem vracíme 100 % z částky, 29 až 8 dní před kurzem vracíme 50 %, 7 dní a méně před kurzem již nic nevracíme.

Termín:

Začínáme ve čtvrtek 15. 6. 2023 v 18:00 registrací a pokračujeme večeří v 19:00. Program začne kolem 20:15. Končíme v neděli 18. 6. 2023 v 15:30. Prosím zkuste dorazit včas, tedy ideálně 15. 6. kolem 18:00.

Přihláška:

Po vyplnění a odeslání formuláře vám přijde na váš e-mail potvrzení o přijetí přihlášky a detaily k platbě z ČR i SR. Pro rezervaci místa na kurzu uhraďte prosím co nejdříve zálohový poplatek 3 000 Kč. Do 14 dnů před kurzem je v případě zálohové platby potřeba doplatit kurzovné 3 400 Kč na stejný účet. Také můžete rovnou poslat celou částku za kurz 6 400 Kč. Neposíláme žádné potvrzení o příchodu platby. Poplatek prosím zašlete na účet 2401594400/2010 pod variabilním symbolem 20231506 a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a telefonní číslo. Vaše místo bude rezervováno po připsání zálohy na účet. Deset dní před kurzem vám přijdou podrobné informace o kurzu. Na místě doplatíte 4 150 Kč v hotovosti ubytovateli a kuchařům.

Těším se na Vás, 

Sid a tým

Kontakt SID:

mobil: +420 773 674 773

email: coachme@coachme.cz