Project Description

“LÁSKA A PENÍZE”

15. 5. – 19. 5. 2019

Vladimír Sid Smutný

5denní kurz pro ženy i muže

LÁSKA A PENÍZE

Jde láska a peníze k sobě? Jaké pocity ve vás toto spojení vyvolává? Já věřím na úzké propojení těchto témat. Říká se, že chudoba je nemoc a není normálním stavem. Na čem tedy závisí, že někdo je bohatý a někdo chudý? Proč je někdo plný lásky a někdo plný nenávisti? To vám rádi prozradíme během kurzu. A především vás naučíme, jak to změnit. Přejeme si totiž, aby co nejvíce lidí na světě bylo vědomých a žilo v hojnosti a lásce. Láska a hojnost je totiž naším přirozeným rovnovážným stavem. Proč tedy nejsme v rovnováze? Máme každý dáno, kolik peněz a bohatství můžeme v daném životě mít? Jak se starat o peníze a lásku, abychom měli dost? Povím vám dva příběhy.

Příběh první: “O mém vztahu k penězům”

Když jsem byl malý, cítil jsem, že nemáme úplný dostatek. Táta byl geniální počítačový konstruktér a velmi úspěšný v práci. Jeho úspěch ovšem přicházel postupně. Byly období, kdy jsem cítil, že si zdaleka nemůžeme dovolit co chceme. Na dovolené jsme prakticky nejezdili, ale měli jsme velký byt a hlavně naši pořídili krásnou chalupu. Roubenku v Českém ráji. No, byla trochu zchátralejší, ale pracovitý táta ji dal do kupy jak to šlo. Můj vztah k penězům ovlivnila jedna příhoda právě z naší chalupy. Bylo léto a prázdniny. Táta byl v Praze v práci, sestra na táboře a já trávil léto jen s mámou na chalupě. Došly nám peníze. Chodili jsme každý den do vzdálené vesnice pěšky na poštu a ptali se, zda nám otec peníze poslal. S největší pravděpodobností táta peníze také neměl a čekal na ně. Já ovšem získal pocit, že nás opustil, nepodpořil nás, zapomněl na nás, nezáleží mu na nás a hlavně, že jsme v NEDOSTATKU. Nevím, jak to pak dopadlo. Jen si pamatuji, že sousedka nám nosila jídlo a moje máma ho s hrdostí odmítala a já s vděčností přijímal. A proč vám to vyprávím? Protože můj další vztah k penězům vypadal asi takto. Vždy jsem dokázal vydělat celkem dost peněz, zvláště pak třeba v Microsoftu, ALE! To “ale” bylo, že jsem pořád dokola počítal a prožíval pocit, že nám to nebude stačit. Že nemáme DOSTATEK peněz. Mé dovolené byly často krásné a drahé, ale já je prožil počítáním a stresem, že překročíme rozpočet. Ten příběh z dětství pokračoval tak, že později můj táta koupil nové auto. Francouzskou SIMCU, což byl luxus a chodila se koukat celá ulice. Pak měli s mámou auta dvě, což byl na svou dobu opět luxus. Stejně jsem si ale odnesl silný prožitek chvilkové chudoby a nedostatku. Takže jsem byl pak zvyklý žít v luxusu, ale přesto s pocitem nedostatku. To je jen malá ukázka, jak se naše zkušenost kolem bohatství, peněz a dostatku tvoří. Věřím tomu, že se netvoří jen v tomto životě, ale především v životech minulých. Vzpomínám si jak Sergej Lazarev, známý spisovatel a bioenergetik, se měl setkat s jedním majitelem mrakodrapu z New Yorku. Už předem byl vůči němu negativně naladěný. Ve chvíli, kdy ho potkal, mu ovšem spadla brada. Doslova mu přišla vidina, jak musel několik životů na sobě pracovat a meditovat a tím si zasloužil hojnost v tomto životě. Doslova si svůj mrakodrap vnitřně vymeditoval a odpracoval.

Příběh druhý: “O mém vztahu k sobě a lásce”

Asi před dvaceti lety jsem se poprvé naučil pracovat s pocity a strachy. Skoro první, co ze mě vypadlo, byly následující pocity: “Jsem špatný. Všechno dělám blbě a všechno vždy zkazím. Nikdo mě nemá rád.” Dlouho jsem nechápal, proč a kde se to tam vzalo. Až po pár letech osobního rozvoje jsem si byl skoro jistý. Jsem nechtěné dítě. Jak mi později řekla moje maminka, šla se mnou na interrupci. Naštěstí si to v půlce rozmyslela, zvedla se z toho lehátka a s odvahou odešla. Mně darovala život, ale přesto ve mně zůstaly pocity, že jsem špatný a špatně, že si nezasloužím život a lásku, že nejsem hoden života, že jsem nemilovaný. A tím se utvořil můj vztah k lásce a všechny mé vztahy postupně kolabovaly. A trvalo dlouhou dobu, než se mi podařilo tyto mé stíny zpracovat do přijatelné podoby a otupit. Zajímavá otázka, kterou jsem si časem chtě nechtě musel položit, byla: “Proč se mi to vše dělo? Kde se ty vzorce a pocity vzaly?” Musel jsem postupně jít do větší hloubky a konfrontovat se se svojí karmou. Vidět, jak já jsem ublížil ženám a matce. Ale to by bylo na dlouhé povídání. Každopádně si tyhle hlubší příčiny necháme na kurz a naučíme vás je najít a vyčistit.

Jak uzdravit vztah k lásce a penězům?

Proč nemáme dost lásky a peněz? Teď si radši sedněte. PROTOŽE NECHCEME! Cože? Že jsem blázen? Ano, to je možné. Přesto si stojím za tím, že když nemáme dost lásky a peněz, tak je odmítáme. A proč bych to jako dělal? Povím vám zase jeden mini příběh. Berete? Sedí přede mnou klientka. Bystrý pohled, dlouhé černé vlasy. Moc hezká a kultivovaná žena. Dalo by se říci, že je krásná a moudrá. Moc ráda by měla partnera a vztah. Testuji si svalovým testem na kolik procent chce vztah a partnera. Vychází mi pouhých osm procent. Tedy partnera chce pouze její vědomí, ale 92% jejího podvědomí křičí, že NE! Položím jí pár otázek a je jasno. Strachy z nevěry, z neupřímnosti, z podvádění a lží. Strach z násilí. Vše, co již v tomto životě zažila. Chápete, proč nechceme vždy peníze, hojnost a lásku? Naše zážitky nás od nich oddělily. První, co musíme tedy napravit je, abychom LÁSKU i PENÍZE chtěli. Jde to? No jasně, že to jde. Jinak bychom si žádný kurz nemohli dovolit dělat. Žijeme totiž v realitě, kde to, co máme v sobě, určuje naši realitu venku.

Svět je zrcadlo

Jak uvnitř, tak venku. Tedy naše vnitřní víra a svobodná vůle určuje naši realitu. Pokud nám něco v životě nefunguje, tak to tak chceme. Tedy danou věc nechceme. Pokud nám něco dobře v životě funguje, znamená to, že mezi námi a danou věcí či oblastí je dost lásky = dobrý vztah. Takže uzdravit vztah k lásce a penězům znamená znovu přivést lásku mezi nás a lásku a peníze. Jak to udělat? Některá tajemství si necháme na kurz.

Na co se můžete těšit:

 • Uzdravování vztahu s penězi, hojností, dostatkem, bohatstvím

 • Hluboké čištění karmické zátěže vůči penězům, dostatku, hojnosti a lásce

 • Léčení srdce a vztahu k lásce

 • Spojíte se s tajným a posvátným místem ve svém srdci

 • Naučíte se metody pro práci s pocity, strachy a životními vzorci

 • Naučíte se tvořit realitu bez vytváření stínů

 • Jak nastolit rovnováhu v přijetí a dávání

 • Etika bohatství a soulad se srdcem

 • Posun úrovně vašeho vědomí

 • Naučíte se pracovat se svojí karmou

 • Posunete se blíž svému poslání a vizi

 • A mnoho dalšího

Kurz LÁSKA A PENÍZE. Proč přijet?

Kurz vám pomůže uzdravit vztah k lásce, penězům, bohatství, hojnosti a dostatku. Budu po kurzu milionář? Tak to vám opravdu nezaručíme. Uděláme ovšem maximum pro to, aby se vaše vztahy ke klíčovým tématům uzdravily. Naučíte se, jak uzdravovat vaše vztahy ke všem oblastem života a jak zvyšovat množství lásky ve vašich životech. Čím více máme v našich srdcích a duších lásky, tím lépe se nám žije. Naučíme vás, jak očišťovat svoje srdce od negativních emocí. Nejdůležitější v našem životě je uzdravit naše duchovní srdce. Uzdravení vlastně znamená zpracování negativních pocitů a strachů. Dojít od strachu k lásce. Zvýšit svoje vědomí, vibrace a množství světla v duši. Havajci říkají, že když něco funguje, tak je to pravdivé. Naše kurzy mají jasné výsledky a navíc pomáháme našim klientům i po kurzu. Změna, kterou projdete, je hluboká a trvalá.

Vítr života mne zavál k Sidovi, za což s pokorou a vděčností děkuji. Jeho kurz byl pro mne návratem DOMŮ, dostala jsem možnost vrátit se k sobě, nalézt své odloučené části duše a dotknout se jednoty a lásky a už ji neopouštět. Navíc jsme získali velice cenné nástroje k léčení sebe, blízkých i našich čtyřnohých přátel. Děkuji Ti, Side, za tuto možnost.

Petra Domesová

Workshopem vás bude provázet Vladimír Sid Smutný

O Sidovi:

Bývalý punker, anarchista, rocker a DJ Rádia 1. Sid strávil 15 let ve firemním a korporátním prostředí jako top manažer. Deset let jako úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Posledních 10 let se živí jako transformační průvodce, kouč, mentor, terapeut a podnikatel. Studoval v USA, v Londýně, v Bruselu, na Havaji a v Indii. Má vlastní koučovací firmu www.coachme.cz. Je autorem vlastní nadčasové transformační metody pro práci s pocity, strachy, rodovou a karmickou zátěží. Je tvůrcem již skončeného projektu Vědomý Lídr a byl jedním ze sedmi lektorů programu pro muže Cesta Pravého Muže.

Jeho dlouhodobou vizí je pozvednout vědomí a sebevědomí v naší zemi a propojit v lidech jejich mužskou a ženskou energii a vést lidi k moudrosti a zralosti. Má za sebou přes 4 500 hodin koučování s klienty a stovky hodin workshopů. Jeho silnou kvalitou je schopnost jít do hloubky. Miluje svoji ženu, čtyři děti, práci s lidmi, přírodu, dobré jídlo, Havaj, italské Lago di Garda a řecké Santorini, svobodu a velké smysluplné vize.

Sid: „Snažím se svojí prací přinášet lidem svobodu. Jsem inspirovaný uměním starých havajských kahunů, českými hermetiky, mystiky a léčiteli, ruskými bioenergetiky, indickými guru, čínskými taoisty, andskými indiány, šaolinskými mnichy a nejlepšími světovými i českými lídry a kouči. Od všech jsem získal silné techniky a nástroje pro rozvoj člověka. Moje filozofie je filozofie středu a jednoduchosti. Je skvělé být spirituální, ale měl bych umět i vydělat peníze a zvládat denní život. Je skvělé milovat druhé, ale je třeba umět milovat především sebe. Jednoduchost znamená vše, co je z jednoho ducha, čili od Boha. Věřím v sílu a velký potenciál českého i slovenského národa. Mám velkou vizi naše země pozvednout, a proto pracuji s rozvojem vědomí u lídrů, s vědomými firmami, s muži, ženami i s páry. Přál bych si, aby ženy byly opět ženami a muži muži, a vládla mezi námi jednota a láska.“

Rozhovor se Sidem – Pravý Domácí Časopis

Dále vás bude provázet Michal Seifert

O Michalovi:

Dlouhá léta pracoval v IT, vrcholově létal leteckou navigaci, má tři malé děti. Po objevení osobního rozvoje a práce s tělem, opustil dobře placenou práci v IT a vydal se na vlastní cestu. Nějakou dobu pracoval pro EASE – European academy of somatic education na kurzech osobnostního rozvoje, zejména na rozvoji mužů a kurzech práce s tělem a intimitou. V současné době mají s Darjou projekty Léčení dotekem (www.lecenidotekem.cz), kde se zabývají prací s tělem a Pobyt v lese (www.pobytvlese.cz), kde provázejí lidi do největší hloubky sebe samých skrze samotu a přírodu. Se Sidem Smutným je spolutvůrce v projektu Zralý muž – (www.zralymuz.cz) a spoluprůvodcem v unikátním výcviku Pokročilé léčení více ZDE. Největším Michalovým projektem je retreatové a meditační centrum www.pabenickymlyn.cz. Rád by, aby toto krásné místo s nádhernou energií sloužilo pro návrat lidí k přírodě a k sobě samým, nejen jako základna pro Pobyt v lese, ale i jógové a meditační pobyty.

Michal: “Začal jsem si uvědomovat, že život má neomezené možnosti a seberozvoj v něm může být nekonečný. Došlo mi že to, co se v našem životě děje, závisí jen na nás a je jen na nás, kam budeme směřovat. Stal jsem se obdivovatelem zázraků života a toho, co v něm prací na sobě můžeme dokázat. Baví mě odstraňovat pouta a hranice ze svého života a také ze života dalších lidí. Skrze práci s tělem a terapiemi v lese pomáhám lidem v objevování jejich darů, léčení strachů, přijetí svých temnot a stínů, pomáhám léčit stará zranění, jizvy, emoční bloky v těle a pocity vlastní nedokonalosti. Mým záměrem je otevírat muže a ženy k tomu, aby poznali plný potenciál svého těla a mysli, aby se otevřeli potěšení a zcitlivěli sebe a své tělo natolik, že mohou zažívat větší potěšení a žít svůj život intenzivně v radosti a lásce.”

Místo:

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11  http://www.kubasovachalupa.cz/kontakty/

Ubytování:

Ubytování ve 3lůžkových, 4lůžkových, 5lůžkových, 6lůžkových a 7lůžkových pokojích.

Strava:

Čeká na nás výtečná domácí vegetariánská strava.

Cena za stravu a ubytování:

Plná penze a ubytování na pokoji: 3 300 Kč

Plná penze a ubytování ve vlastním stanu: 2 700 Kč

Termín:

Začínáme 15. 5. v 11:00 registrací a pak v 12:00 obědem. Končíme 19. 5. v 15:30 po obědě.

Kurzovné :

8 400 Kč

Přihláška:

Po vyplnění a odeslání formuláře vám přijde na váš e-mail potvrzení o přijetí přihlášky. Pro rezervaci místa na kurzu prosím uhraďte registrační poplatek 2 000 Kč, ten bude na místě odečten z kurzovného, které bude v den zahájení kurzu vybráno v hotovosti. Poplatek prosím zašlete na účet: 2401594400/2010 pod variabilním symbolem 20190515 a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a tel. číslo. Vaše registrace, jako účastníka kurzu, vzniká dnem zaplacení registračního poplatku na účet. Při naplnění kapacity workshopu budeme zohledňovat datum připsání registračního poplatku.

Těšíme se na Vás, Sid a Michal

Kontakt:

Michal: +420 737 756 101

email: michal.seifert@gmail.com

Pomohla by vám pro rozhodnutí telefonická konzultace či osobní schůzka?

Dohodněte si jí s námi. Těšíme se na vás!

Podporujeme projekty:

DALŠÍ WORKSHOPY

DALŠÍ SLUŽBY