VĚDOMÝ LÍDR

Vědomé Lídrovství je určené všem, kdo se chtějí stát novým typem lídra ve své firmě, podnikání, rodině či ve své životě. Je určeno k transformaci firem, týmů i jednotlivých lídrů. Výsledkem je celková změna firmy či jednotlivce tak, že dosahují jasných výsledků mnohem lehčeji, především díky dodržení a uvědomění určitých pravidel a zákonitostí života. Lidé pak jasně přijímají zodpovědnost za své cíle, výsledky, týmy a firmy. Umějí číst, co se děje v jejich životech, a tím i správně zasáhnout, pokud je potřeba náprava. Znají svoje poslání i viziTémata vědomého lídrovství jsou především vztahy, živá vizeposlání, talenty a dary, ujasnění si kde v životě stojím a kam jdu, práce s vlastní energií, spiritualita, rovnováha, práce s týmem, autoritami, rozvoj skrze vlastní stín, pocity, síla, zodpovědnost, hodnoty, autenticita, moudrost, mužství, ženství a vyšší smysl. Témat je samozřejmě daleko vice a tajemství je především ve správném poskládání těchto témat do funkčního celku. Pracuje se především s tématy, které nejsou v dnešním byznys prostředí běžné, ale jsou velmi důležité a většinou bývají podceněna.

 

NAŠE PRODUKTY:

 

Vědomý exekutivní koučink

Věnujeme se především koučování vysoce postavených manažerů a lídrů. Nabízíme jim nový a rozšířený pohled na byznys, život, vztahy a ostatní témata. Vědomý koučink umožňuje dojít hlubokých uvědomění o životě a ten jednodušším způsobem řídit. Rozvoj takového lídra se pak zaručeně odrazí na celé firmě, jejích výsledcích, kultuře, hodnotách a vztazích. Pro lepší představu doporučujeme přečíst náš e-book „10 kroků k Vědomému Lídrovství“. Pracujeme formou 12 sezení jednou za 14 dní. To nabízí dostatečnou dobu (cca půl roku) k dosažení svých cílů a změně osobnosti. Cena za 12 sezení je 60 000 Kč bez DPH.

 

 

Transformace firmy či týmu

Pomocí individuálního koučování provedeme lídra firmy či týmu vědomým procesem transformace. Od pravdivého bodu „Kde opravdu jsme?“ až k jednotné vizi a směru vaší firmy „Kam jdeme a proč?“. Budeme se věnovat klíčovým lidem a jejich potenciálu, zapálení jejich vnitřního ohně tj. pravé vnitřní inspiraci, vědomým vztahům v týmu a smyslu proč věci děláte v podobě vaší pravé „živé“ vize. Výsledkem jsou šťastnější lidi cítící smysl a dlouhodobé výsledky vaší firmy. Následně pracujeme s celou firmou moderními metodami leadershipu. Pomůžeme vám dát do pořádku vztahy ve firmě, nastavit zákaldní procesy (řízení, cíle, rozvojové plány, meetingy) a nastavit jasný směr vaší firmy (společně vytvořená vize firmy či týmu).