VĚDOMÝ ČLOVĚK

Transformačním koučování umožňuje lidem především odložit starou zátěž, kterou si sebou neseme z dětství, rodin a hlavně rodů. To se často projevuje v nefungujicích vztazích, problémech v práci, financích či na zdraví. Transformační koučování vás postupně učí stávat se tvůrcem a chápat proč se vám věci dějí a jak je můžete sami zpracovat a transformovat.

 

Dnes jsem díky kombinaci metod z celého světa (Havaj, USA, Indie, Rusko, Shaolin, Bali, ČR) schopný řešit prakticky jakékoliv téma. Pracuji především s lidmi, kteří prochází jakoukoliv náročnou životní změnou (uzdravení vnitřního dítěte, psychospirituální krize, rozvod či rozchod, úmrtí blízkých, vztahy s rodiči, dětmi či partnery, syndrom vyhoření, zdravotní problémy, uzavření vztahu s bývalými partnery či nenarozenými dětmi, neplodnost, prokrasitnace, konflikty, emoce, fóbie, strachy, práce, finanční problémy, práce s vlastní energií, nalezení vlastní vize a poslání, mužská a ženská tématika, přechodové rituály do dospělosti). Schopnost řešit úspěšně jakékoliv téma je založená na mých vlastních integrovaných životních prožitcích a zkušenostech viz. sekce o mém vlastním životním příběhu.

 

Cena za koučování by z vaší strany vždy měla vyjadřovat, kolik jste ochotní do své transformace a rozvoje investovat. Platí, že to co dáte, také dostanete. Transformační práce je velmi náročná i pro kouče, protože se pracuje s náročnou zátěží z minulosti a proto mohu mít pouze několik klientů a jen pár sezení denně.  Těžko ovšem člověk v životě najde lepší investici než očistu svého života, rodiny a dětí od staré zátěže a nalezení svojí cesty. Kolik běžně dáte za dovolenou? Jste ochotni investovat podobnou částku do kompletní proměny vašeho života a vašich blízkých především dětí? Na kolik si vážíte sami sebe a své hodnoty? Jaký člověk chcete být: Plný síly, klidu, radosti a spokojenosti nebo mít vše venkovní a materiální a prázdnotu, neklid, nespokojenost v srdci? Volba je na vás.

 

Pokud vás zajímají detaily jak transformační koučování funguje přečtěte si stránku http://www.coachme.cz/mym-budoucim-klientum/ .

 

NAŠE PRODUKTY

 

TRANSFORMAČNÍ PŮLROK

Obsahuje 10 hodin koučování jednou za dva až tři týdny. V průběhu přibližně půl roku projde koučovány hlubokou pozitivní osobní změnou, která mu kompletně změní pohled na život a přístup k němu. Uzavře to nejdůležitější z jeho minulosti, uzdraví své klíčové vztahy a tělo, ujasní si své dary a stane se šťastnějším a spokojenějším člověkem. Transformační koučink vede k překonání strachů, sundání nepotřebných masek a především k tomu, aby se klient konečně stal sám sebou a tvůrcem svého života. Vede k rovnováze ve všech životních oblastech, nalezení vlastní hodnoty, poslání a větší moudrosti a spokojenosti v práci i v životě. Pokud máte zájem, můžete ke konci transformačního koučování projit dvoudením rituálem Medicine Walk vedoucím k nalezení vaší současné cesty v životě. Tento rituál je zahrnutý v ceně. Cena za transformační půlrok je 40 000 Kč bez DPH. (v ceně 10 sezení plus pro zájemce rituál hledání vlastní vize). Koučování může probíhat i po Skype.

 

INDIVIDUÁLNÍ KOUČOVACÍ SEZENÍ

Řešíte něco jednorázového? Potřebujete se poradit, posunout se ve vztahu, něco rozhodnout, získat naději, zbavit se strachu či jen dostat pohled z druhé strany? Přijďte na jednorázové sezení. Cena za hodinu osobního koučování je 4 500 Kč bez DPH za hodinu. Koučování může probíhat i po Skype.